Onze Club met een nieuwe rubriek: 'de 5e klasse F'

Bekijk hier de nieuwe uitzending van Onze Club
Bekijk hier de nieuwe uitzending van Onze Club
VOETBAL - In de derde aflevering van het seizoen ziet u vier samenvattingen uit het amateurvoetbal en starten we met een nieuwe rubriek, namelijk 'de vijfde klasse F', waarin we wekelijks een club uit deze klasse volgen en dan verder kijken dan alleen de prestatie van het vlaggenschip. In de eerste uitzending aandacht voor een op-en-top vijfdeklasser: Erica'86.
De vier samenvattingen in Onze Club zijn: ACV - AZSV uit de zaterdaghoofdklasse, uit de zondaghoofdklasse de Drentse ontmoeting tussen Alcides en Hoogeveen. Verder nog twee burenruzies uit de derde- en vijfde klasse zondag: VAKO ontving in Vries SVZ uit Zeijen en Uffelte was gastheer van Diever-Wapse.

💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip voor de redactie? Stuur ons een bericht, foto of video via WhatsApp: +31651568886 of mail naar redactie@rtvdrenthe.nl