Wacker in slotfase onderuit tegen hekkensluiter

VOETBAL - Wacker uit De Wijk heeft zich vanmiddag lelijk verslikt in hekkensluiter Aengwirden. Op papier leek het een makkelijke thuiswedstrijd voor de ploeg van trainer Theo van 't Zand, maar het eindigde teleurstellend in 0-1.
Door deze nederlaag zakt Wacker naar de vijfde plek. De club uit De Wijk heeft nu vier punten achterstand op koploper Steenwijk, met nog vier speelrondes op het programma. "Wij hebben al een periodetitel", benadrukt de Wacker-trainer. "Dus moeten wij ons gaan focussen op de nacompetitie."

Bekijk nu: De uitzending van Onze Club

Wereldpot
"Het zat bij ons ook niet mee. Wij kregen na drie minuten al een hele grote kans, maar hun keeper speelde echt een wereldpot", zegt Van 't Zand. Concurrenten Steenwijk, Steenwijkerwold en Oranje Zwart wonnen allemaal, dus zo ziet Wacker de concurrentie uitlopen.

Het duel leek af te stevenen op een 0-0 remise, maar toen Aengwirden vlak voor tijd alsnog scoorde, bleef Wacker achter met lege handen. "Wij speelden ondermaats, maar de keeper van Aengwirden heeft ons ook een hele nare middag bezorgd", vertelt Van 't Zand. 

Pech
Het zat niet mee voor de Drentse club uit de vierde klasse A, want zelfs een penalty kon er niet voor zorgen dat Wacker op voorsprong kwam. "Ook daar zat die keeper er weer bij, het zat niet mee voor ons."

Door deze nederlaag zakt Wacker naar de vijfde plek. De club uit De Wijk heeft nu vier punten achterstand op koploper Steenwijk, met nog vier speelrondes op het programma. "Wij hebben al een periodetitel", benadrukt de Wacker-trainer. "Dus moeten wij ons gaan focussen op de nacompetitie."
Meer over dit onderwerp:
Wacker De Wijk Onze Club Voetbal Amateurvoetbal
Deel dit artikel: