WKE'16 pakt derde titel op rij met winst in Ter Apel

VOETBAL - WKE'16 heeft door een 0-1 overwinning op Ter Apel 96 de derde titel op rij officieel beklonken. De ploeg uit Emmen was vorig weekend als officieus kampioen, maar een grote zeperd tegen Ter Apel kon nog roet in het eten gooien. Harold Wolters zorgde door zijn doelpunt dat het niet zover hoefde te komen.
Het duurde lang voordat de wedstrijd in Ter Apel echt losbrak. De thuisploeg zette druk in de openingsfase, maar de verdediging van WKE'16 hield stand. In de tweede helft trof een schot van Wolters het net, waarna de weerstand definitief gebroken was. 

Bekijk nu online: De uitzending van Onze Club met beelden van WKE'16

Trots
Door de zege pakt WKE'16 de derde titel op rij en daarmee promoveert de ploeg naar de Tweede Klasse. "Dan zal het wel even afgelopen zijn met winnen denk ik, al weet je het natuurlijk nooit," sprak aanvoerder Henk Bakker na afloop van de wedstrijd. 

"We hebben een mooie ploeg en iedereen voelt zich net zoals de inwoners van het kamp: trots op WKE," besluit Bakker.
Meer over dit onderwerp:
Vooetbal Onze Club WKE'16 Emmen kampioen
Deel dit artikel: