Schema nacompetitie zondagvoetbal
VOETBAL - Voor negentien Drentse zondagclubs is de competitie weliswaar ten einde, maar begint nu pas het belangrijkste gedeelte van het seizoen: de strijd om promotie of tegen degradatie in de nacompetitie.
Bekijk nu online:
Hieronder het complete nacompetitieschema voor de zondagclubs...
3e divisie/hoofdklasse
2e ronde (4/6 juni, returns 8/10 juni)
Hoogeveen - OJC Rosmalen
(winnaars naar finale)
(winnaars naar finale)
hoofdklasse/1e klasse
1e ronde (donderdag 30 mei)
1. Boshuizen - Uitgeest
4. Chèvremont - Deurne
6. VKW - GOMOS
(winnaars naar 2e ronde)
4. Chèvremont - Deurne
6. VKW - GOMOS
(winnaars naar 2e ronde)
2e ronde (zondag 2 juni)
H. Fortuna Wormerveer - winnaar 4
G. De Bataven - winnaar 6
C. Bemmel - Vlissingen
B. Moerse Boys - winnaar 1
G. De Bataven - winnaar 6
C. Bemmel - Vlissingen
B. Moerse Boys - winnaar 1
1e klasse/2e klasse
1e ronde (zondag 2 juni)
Hoogezand - Stadskanaal
Stadspark - LAC Frisia
Lemelerveld - LSC 1890
GAVC - Heerde
(winnaars naar 2e ronde)
Stadspark - LAC Frisia
Lemelerveld - LSC 1890
GAVC - Heerde
(winnaars naar 2e ronde)
2e klasse/3e klasse
1e ronde (zondag 2 juni)
Drachten - Siddeburen
Sint Annaparochie - Franeker
Veendam 1894 - Akrum
Peize - HSC
Ter Apel - Oldeholtpade
FC Assen - Dalen
Dwingeloo - EMMS
Asser Boys - Mildam
(winnaars naar 2e ronde)
Sint Annaparochie - Franeker
Veendam 1894 - Akrum
Peize - HSC
Ter Apel - Oldeholtpade
FC Assen - Dalen
Dwingeloo - EMMS
Asser Boys - Mildam
(winnaars naar 2e ronde)
3e klasse/4e klasse
1e ronde (zondag 2 juni)
1. MKV '29 - De Blesse
2. Wacker - Nieuweschoot
3. Oosterlittens - VVK
4. Kwiek - FVV
5. Ruinerwold - PJC
6. Westerwolde - KSC
7. Havelte - Titan
(winnaars naar finale)
2. Wacker - Nieuweschoot
3. Oosterlittens - VVK
4. Kwiek - FVV
5. Ruinerwold - PJC
6. Westerwolde - KSC
7. Havelte - Titan
(winnaars naar finale)
finale (maandag 10 juni)
Steenwijk - winnaar wedstrijd 1
Bolsward - winnaar wedstrijd 2
Boom Bergum '80 - winnaar wedstrijd 3
Muntendam - Pesse
TLC - winnaar wedstrijd 4
Musselkanaal - winnaar wedstrijd 5
Sellingen - winnaar wedstrijd 6
Read Swart - winnaar wedstrijd 7
Bolsward - winnaar wedstrijd 2
Boom Bergum '80 - winnaar wedstrijd 3
Muntendam - Pesse
TLC - winnaar wedstrijd 4
Musselkanaal - winnaar wedstrijd 5
Sellingen - winnaar wedstrijd 6
Read Swart - winnaar wedstrijd 7
4e klasse/5e klasse
1e ronde (zondag 2 juni)
1. DVSV- Weiteveense Boys
2. Deinum - IJhorst
3. Zevenhuis - Langweer
4. BNC/Nieuweschans - Oosterstreek
5. Pekelder Boys - Meeden
(winnaar naar 2e ronde)
2. Deinum - IJhorst
3. Zevenhuis - Langweer
4. BNC/Nieuweschans - Oosterstreek
5. Pekelder Boys - Meeden
(winnaar naar 2e ronde)
2e ronde (zondag 2 juni)
Vilsteren - Balkbrug
Blue Boys - Harlingen
Zandhuizen - Groen Geel
Thos - Bareveld
Alteveer - DVC '59
(winnaar naar de finale)
Blue Boys - Harlingen
Zandhuizen - Groen Geel
Thos - Bareveld
Alteveer - DVC '59
(winnaar naar de finale)
2e ronde (zondag 10 juni)
Udiros - winnaar 1
De Walden - winnaar 2
Haren - winnaar 3
SPW - winnaar 4
Wijster - winnaar 5
(winnaars naar de finales)
Udiros - winnaar 1
De Walden - winnaar 2
Haren - winnaar 3
SPW - winnaar 4
Wijster - winnaar 5
(winnaars naar de finales)