MSC speelt zich veilig door nipte winst bij Silvolde

VOETBAL - MSC uit Meppel heeft zich met een nipte 0-1 zege op Silvolde weten te handhaven in de Hoofdklasse A. Camiel Fidom tekende in de tweede helft voor de beslissende treffer.
Door de winst van De Bataven bij RKZVC was alles minder dan een zege ook niet voldoende. 

Bekijk nu online: De uitzending van Onze Club

Doorgestoken kaart
De Bataven was de naaste belager van MSC, maar die ploeg speelde tegen voormalig titelkandidaat RKZVC. De bezoekers leken niet veel zin in spelen te hebben en binnen een kwartier stond De Bataven al met 3-0 voor. Kwade stemmen spraken al van een doorgestoken kaart om de Meppelers een hak te zetten of om de thuisclub een handje te helpen. 

Zege voldoende
In een gelijkopgaande wedstrijd zorgde Camiel Fidom in het laatste kwartier voor de drie punten naar Meppel. Daarmee eindigen de zwart-witten op de tiende plaats in de Hoofdklasse A met 39 punten uit 30 wedstrijden. 

Lees ook: ​Geen titel vv Hoogeveen, wel belangrijke gelijkmaker Hendriks
Meer over dit onderwerp:
Voetbal MSC Onze Club Hoofdklasse A Meppel
Deel dit artikel: