FC Amboina laat het lopen in strijd om degradatie: Niet opkomen dagen

VOETBAL - FC Amboina heeft de strijd tegen degradatie uit de 4e klasse D laten lopen. De ploeg uit Assen maakte in de wedstrijd tegen Heiligerlee nog kans om rechtstreekse degradatie te voorkomen, maar de ploeg kwam niet opdagen.
FC Amboina moest winnen in en tegen Heiligerlee om de laatste plaats af te staan, maar de club uit Assen was wel afhankelijk van het resultaat van concurrent Bareveld. Heiligerlee-secretaris Gerrie Drent laat tegenover de Asser Courant weten dat Amboina slechts negen spelers op de been brengen. Tenminste dat werd telefonisch doorgegeven. Een officiële afmelding via de KNVB bleef echter uit. 

Of Amboina nu wordt aangewezen als verliezer (en dus rechtstreeks degradeert) of dat er een inhaalduel komt gaat de KNVB nog beslissen. Vorig jaar promoveerde FC Amboina nog vanuit de vijfde klasse. 

Bekijk nu online: De uitzending van Onze Club
Meer over dit onderwerp:
Voetbal Onze Club FC Amboina Assen vierde klasse
Deel dit artikel: