Vreugde en verdriet in uitzending Onze Club

VOETBAL - De laatste reguliere competitieronde in het amateurvoetbal leverde 6 Drentse kampioenen op. WKE'16, CSVC, Elim, Annen, HODO en Emmen vieren een groots feest. Maar er waren ook tranen van verdriet. Verdriet vanwege degradatie of door het mislopen van de titel op de allerlaatste speeldag.
Dat laatste overkwam LTC, dat 17 duels op rij ongeslagen bleef maar op de laatste speeldag niet genoeg had aan een 1-1 gelijkspel bij Be Quick 1887. 

Ook degradatie doet pijn en daar kunnen SC Erica, Nieuw Buinen en MSC zaterdag na dit weekend over meepraten. 

Onze Club bezocht dit weekend de kampioenswedstrijden van WKE'16, vv Emmen, SC Elim, vv Annen en had natuurlijk ook aandacht voor de ontknoping in de hoofdklasse A, waarin Hoogeveen met hulp van Achilles 1894 de titel nog kon pakken. 

Bekijk nu online: De uitzending van Onze Club met vreugde en verdriet
Meer over dit onderwerp:
voetbal Onze Club amateurvoetbal
Deel dit artikel: