Laatste Onze Club met drie finales in de nacompetitie

VOETBAL - De laatste aflevering van het seizoen 2018/2019 van Onze Club staat geheel in het teken van de finales in de nacompetitie. Vanzelfsprekend gaat de meeste aandacht uit naar VKW. De club uit Westerbork kon vanmiddag geschiedenis schrijven door te promoveren naar de hoofdklasse.
VKW speelde op het veld van VOP (Voor Ons Plezier) in Amersfoort tegen Moerse Boys, de nummer 2 uit de 1e klasse B. 

Ook volgden we de verrichtingen van LTC uit Assen. De club die in de laatste vier seizoenen twee keer degradeerde kon gistermiddag terugkeren naar de 2e klasse bij winst op Be Quick 1887 op het veld van vv Glimmen. 

NWVV en Nieuw Balinge vochten voor een plek in de vierde klasse van het zaterdagvoetbal. Het werd een doelpuntrijke finale op het veld van vv Dalen en de man of the match deed het op afgetrapte kicksen... of waren het wonderschoenen? 

Kijk nu online: De uitzending van Onze Club met drie nacompetitiefinales
Deel dit artikel: