Wordt jouw club het Onze Club Sterrenteam?

Wil je met het eerste elftal van jouw vereniging elke week in Onze Club te zien zijn, dan is dit je kans. Wij zijn namelijk op zoek naar het Onze Club Sterrenteam voor komend seizoen.
Van busreis tot eerste, tweede en derde helft en van shuttle run test tot het wassen van de shirts. Clubwatcher Stijn Steenhuis wil alles meemaken en vastleggen en heel Drenthe uitgebreid kennis laten maken met jouw club.

1e elftal
Ben je bestuurslid bij een vereniging en wil je dat het eerste elftal van jouw club komend jaar op de voet gevolgd wordt door de camera’s van Onze Club? Vul onderstaand formulier in om je op te geven. Uit de inzendingen kiezen wij welke club we dit jaar intensief gaan volgen.

We hebben nog wel een drietal eisen:
- We willen álles zien. Dus behalve de wedstrijden ook de trainingen, de boze aanvoerder in de rust, de ontevreden wissels, de derde helft en de feestjes
- De trainer en de spelers moeten akkoord zijn
- Het moet gaan om het eerste elftal van een Drentse club

Meer over dit onderwerp:
Onze Club voetbal amateurvoetbal
Deel dit artikel: