Laatste kans: Meld je aan om het RTV Drenthe Sterrenteam te worden

Wil je met het eerste elftal van jouw vereniging elke week in ons amateurvoetbalprogramma Onze Club te zien zijn, dan is dit je laatste kans. We zijn nog steeds op zoek naar het Onze Club Sterrenteam voor komend seizoen.
Ben je bestuurslid bij een vereniging en wil je dat het eerste elftal van jouw club komend jaar op de voet gevolgd wordt, meld je dan snel aan. Trainer en spelers moeten natuurlijk wel akkoord zijn, want we willen alles zien en alles vastleggen.

We wijzen het hele seizoen clubwatcher Stijn Steenhuis toe aan jouw club. Hij wil behalve de wedstrijden ook de trainingen volgen. Daarnaast willen we meekijken in de kleedkamer en natuurlijk bij de derde helft en de feestjes.

Aanmelden kan via het formulier hieronder. Binnenkort wordt bekend welke club we gaan volgen.

Meer over dit onderwerp:
Onze Club Stijn Steenhuis voetbal amateurvoetbal
Deel dit artikel: