FC Emmen naar NAC voor de beker
VOETBAL - FC Emmen treft in de eerste ronde van de KNVB beker eerste divisionist NAC Breda. Het duel wordt 29, 30 of 31 oktober gespeeld.
Vorig seizoen kwam FC Emmen niiet verder dan de tweede ronde, waarin het werd uitgeschakeld door de amateurs van ODIN'59.
Bekijk hieronder de complete loting in de 1e ronde:
Winnaar Groene Ster/Kloetinge - VVV
Cambuur - Winnaar Silvolde/Goes
s'Gravenzande - Stedoco
Winnaar EVV/Flevo Boys - Winnaar Quick Boys/Katwijk
Winnaar GVVV/Kozakken Boys - Helmond Sport
Winnaar DUNO/Quick - Willem II
Excelsior Maassluis - SC Heerenveen
FC Dordrecht - MVV
Heracles - RKC
IJsselmeervogels - FC Den Bosch
Koninklijke HFC - Telstar
Sparta Nijkerk - Winnaar ADO'20/Fortuna Wormerveer
HSV Hoek - PEC Zwolle
Almere City FC - Go Ahead Eagles
Winnaar Dongen/Excelsior'31 - FC Utrecht
Vitesse - De Graafschap
Winnaar Achilles Veen/HHC - Roda JC
Fortuna Sittard - ADO Den Haag
Winnaar Spakenburg/SDO - Winnaar ASWH/TEC
Winnaar VVOG/Ajax amateurs - Winnaar Westlandia/OFC
Sparta - FC Volendam
Excelsior - NEC
Winnaar Noordwijk/Rijnsburgse Boys - FC Eindhoven
AFC - Winnaar ODIN'59/Barendrecht
Winnaar Scheveningen/Harkemase Boys - FC Groningen
Winnaar Oss/Jodan Boys - TOP Oss
NAC - FC Emmen
Winnaar Blauw Geel’38/De Treffers - FC Twente
Cambuur - Winnaar Silvolde/Goes
s'Gravenzande - Stedoco
Winnaar EVV/Flevo Boys - Winnaar Quick Boys/Katwijk
Winnaar GVVV/Kozakken Boys - Helmond Sport
Winnaar DUNO/Quick - Willem II
Excelsior Maassluis - SC Heerenveen
FC Dordrecht - MVV
Heracles - RKC
IJsselmeervogels - FC Den Bosch
Koninklijke HFC - Telstar
Sparta Nijkerk - Winnaar ADO'20/Fortuna Wormerveer
HSV Hoek - PEC Zwolle
Almere City FC - Go Ahead Eagles
Winnaar Dongen/Excelsior'31 - FC Utrecht
Vitesse - De Graafschap
Winnaar Achilles Veen/HHC - Roda JC
Fortuna Sittard - ADO Den Haag
Winnaar Spakenburg/SDO - Winnaar ASWH/TEC
Winnaar VVOG/Ajax amateurs - Winnaar Westlandia/OFC
Sparta - FC Volendam
Excelsior - NEC
Winnaar Noordwijk/Rijnsburgse Boys - FC Eindhoven
AFC - Winnaar ODIN'59/Barendrecht
Winnaar Scheveningen/Harkemase Boys - FC Groningen
Winnaar Oss/Jodan Boys - TOP Oss
NAC - FC Emmen
Winnaar Blauw Geel’38/De Treffers - FC Twente