Uitslagen bekervoetbal zaterdag

VOETBAL - Dit weekend staat de tweede speelronde in de voorronde van de noordelijke districtsbeker op het programma voor alle Drentse clubs, behoudens die in de hoofdklasse uitkomen.
Van alle Drentse zaterdagclubs was FC Klazienaveen het best op schot. De zaterdagderdeklasser maakte gehakt van buurman VEV, uit Klazienaveen Noord. De vijfdeklasser kreeg 18 goals om de oren: Eindstand: 1-18. 

Germanicus, Meppel, Drenthina, Beilen en Annen al uitgeschakeld 
Germanicus is na twee duels al uitgeschakeld voor een plek in de knockoutfase van het bekertoernooi na twee nederlagen op rij. Ook voor Zuidwolde, Valthermond, Meppel, Drenthina en Annen zit het bekertoernooi er alweer op.

Bekijk hieronder alle uitslagen van vandaag (en de stand)

Groep 1 (poules met zaterdagclubs uit 1e en 2e klasse, eerste twee in eindstand gaan door naar volgende ronde)

Poule 96
Germanicus - Vroomshoopse Boys 0-2
Gramsbergen - Barbaros 2-8
 
Stand:
1 Barbaros  2-6
2. Vroomshoopse Boys 2-6
3. Germanicus 2-0
4. Gramsbergen 2-0

Poule 97
Dalen - ASC 62  0-2
De Weide - Zuidwolde 1-0

Stand
1. De Weide 2-6          
2. Dalen 2-3         
3. ASC '62  2-3          
4. Zuidwolde 2-0         

Poule 98
DZOH - SVBO 2-0
Morgen: SDC 12 - WKE 16
 
Stand:
1. DZOH 2-6         
2. SVBO 2-3          
3. WKE '16 1-0         
4. SDC '12 1-0        

Poule 99
EMMS - Noordscheschut 0-7
Valthermond - Elim 2-5
 
Stand:
1. Noordscheschut 2-6         
2. Elim  2-3        
3. EMMS 2-3          
4. Valthermond 2-0         

Poule 100
Joure - VENO  2-0
Olde Veste 54 - Meppel FC  3-1 

Stand:
1. Joure 2-6      
2. Olde Veste '54 2-6        
3. VENO 2-0        
4. Meppel 2-0          

Poule 101
Drenthina - Nieuw Buinen 0-1
Beilen - VKW 1-3
 
Stand:
1. VKW 2-6        
2. Nieuw Buinen 2-6                  
3. Beilen 2-0          
4. Drenthina  2-0  

Poule 108
Roden - VEV’67  2-3
Pelikaan S - Annen 5-0
 
Stand: 
1. Pelikaan S  2-4          
2. VEV '67  2- 4        
3. Roden 2-3        
4. Annen 2- 0     

Poule 109
Noordster - Marum 1-3
LTC - Stadskanaal 3-1

Stand;
1. LTC 2-6         
2. Noordster 2-3        
4. Marum 2-3         
3. Stadskanaal 2-0         


Poule 116
'T Fean'58 - Rolder Boys 4-0
Zondag:
GOMOS - Jubbega
 
Stand
1. Jubbega 1-3         
2. Fean '58  2-3          
2. Rolder Boys 2-3          
4. GOMOS 1-0          

Groep 2 (zaterdagclubs 3e klasse en lager. Alleen poulewinnaar door naar de volgende ronde)

Poule 4 
CSVC - NWVV 2-1
Mussel - Westerlee 5-1
 
Stand:
1. CSVC 2-6        
2. Mussel 2-3          
3. NWVV 2-3       
4. Westerlee 2-0       


Poule 5
Hoogeveen zat - SJS 5-0
VCG - Veenhuizen 2-3
 
Stand:
1. Hoogeveen zat 2-6
2. SJS 2-3
3. Veenhuizen 2-3
4. VCG 2-0

Poule 6
ONR - Nieuw Roden  2-0
Haulerwijk - BSVV   2-2
 
Stand:
1 Haulerwijk 2-4        
2 ONR 2-4       
3 BSVV 2-2       
4 Nieuw Roden 2-0       

Poule 7
Erica’86 - Raptim 1-9
Angelslo - Sweel 1-1
 
Stand:
1. Raptim 2-4
2. Sweel 2-4
3. SC Angelslo 2-2
4. Erica'86 2-0


Poule 9 
Blauw Geel’15 - Zuidlaren 2-5
Poolster - Corenos 1-2
 
Stand:
1 Corenos 2-6       
2 Zuidlaren 2-6
3 Blauw Geel '15  2-0        
4 Poolster 2-0    

Poule 13
Borger - Holwierde  1-4 
Dinsdag:
Veendam 1894 zat - Onstwedder Boys

Stand:
1 Holwierde 2-6          
2 Borger 2-3       
3 Onstwedder Boys 1-0         
4 Veendam 1894 1-0    

Poule 14
SETA - Nieuw Balinge 5-3
Fit Boys - BATO 8-2
 
Stand:
1. Fit Boys 2-4
2. SETA 2-4
3. BATO 2-1
4. Nieuw Balinge 2-0

Poule 15
HZVV 2 - SVBS’77 afgelast
Hollandscheveld - Tiendeveen 3-2
 
Stand:
1. Hollandscheveld 2-6
2. HZVV 2  1-3
3. SVBS'77 1-0
4. Tiendeveen 2-0


Poule 32
SCN - MSC zat 2-1
ZZVV - Rouveen 3-1
 
Stand:
1. ZZVV 2-6
2. Rouveen 2-3
3. SCN 2-3
4. MSC zat 2-0


Poule 33
NKVV - Staphorst 2  1-6
SVN’69 - Vitesse’63  3-1

Stand: 
1. Staphorst 2  2-6
2. Vitesse'63 2-3
3. SVN'69 2-3
4. NKVV 2-0

Poule 35
Ens - VHK 1-4
Willemsoord - VVAK 5-0

Stand: 
1. VHK 2-6
2. Willemsoord 2-3
3. Ens 2-3
4. VVAK 2-0

Poule 36
FC Assen - Glimmen 2-10
Wildervank - Achilles 1894  0-5

Stand:
1. Glimmen 2-6
2. Achilles 1894  1-3
3. Glimmen 1-0
4. Wildervank 2-0


Poule 45
VEV - FC Klazienaveen  1-18
Damacota - SVBO zat 0-1
 
Stand:
1. FC Klazienaveen 2-6
2. SVBO 2-6
3. Damacota 2-0
4. VEV 2-0
Deel dit artikel: