Uitslagen noordelijke districtsbeker zondag

VOETBAL - Dit weekend stond de tweede speelronde in de voorronde van de noordelijke districtsbeker op het programma voor alle Drentse clubs, behoudens die in de hoofdklasse uitkomen.
Van alle Drentse zaterdagclubs was SC Erica het best op schot. De derdeklasser won met 15-0 van Valther Boys. Meest opvallende uitslag was die van GOMOS uit Norg op eigen veld tegen Jubbega: 6-7 en dat terwijl GOMOS na 55 minuten nog met 6-2 voor stond. 

Bekijk nu online: De aftrap van het 8e seizoen van Onze Club, met vier samenvattingen

Hieronder alle uitslagen van de bekerduels die vandaag werden gespeeld:

Groep 1 (clubs uitkomend in de 1e of 2e klasse. Nummers 1 en 2 van de poule gaan door naar de volgende ronde)
 
Poule 96
Germanicus - Vroomshoopse Boys 0-2
Gramsbergen - Barbaros 2-8
 
Stand:
1 Barbaros  2-6
2. Vroomshoopse Boys 2-6
3. Germanicus 2-0
4. Gramsbergen 2-0

Poule 97
Dalen - ASC 62  0-2
De Weide - Zuidwolde 1-0

Stand
1. De Weide 2-6          
2. Dalen 2-3         
3. ASC '62  2-3          
4. Zuidwolde 2-0 

Poule 98
SDC 12 - WKE 16 (op dinsdag)
Zaterdag:
DZOH - SVBO 2-0
 
Stand:
1 DZOH            2-6
2 SVBO            2-3
3 WKE '16        1-0
4 SDC '12         1-0

Poule 101
Beilen - VKW 1-3
Drenthina - Nieuw Buinen 0-1
 
Stand:
1 VKW                   2-6
2 Nieuw Buinen     2-6
3 Beilen                 2-0
4 Drenthina           2-0

Poule 108
Roden - VEV’67  2-3
Pelikaan S - Annen 5-0
 
Stand: 
1. Pelikaan S  2-4          
2. VEV '67  2- 4        
3. Roden 2-3        
4. Annen 2- 0     

Poule 109
Noordster - Marum 1-3
LTC - Stadskanaal 3-1

Stand;
1. LTC 2-6         
2. Noordster 2-3        
4. Marum 2-3         
3. Stadskanaal 2-0         


Poule 116
GOMOS - Jubbega 6-7
Zaterdag:
't Fean'58 - Rolder Boys 4-0
 
Stand
1 Jubbega          2-6
2 't Fean'58        2-3 
3 Rolder Boys    2-3
4 GOMOS          2-0

Groep 3  (zondagclubs: 3e klasse en lager. Alleen poulewinnaar door naar de volgende ronde)

Poule 1
Diever-Wapse - Ruinen 0-10
Donkerbroek - HH Combi 6-3
 
Stand:
1 Ruinen                2-6
2 Donkerbroek       2-3     
3 HH Combi           2-3
4 Diever-Wapse     2-0

Poule 2 
Ruinerwold - Wijster  1-0
Uffelte - Dwingeloo 1-9
 
Stand:
1 Dwingeloo       2-6
2 Wijster             2-3
3 Ruinerwold      2-3
4 Uffelte             2-0

Poule 4
Zwartemeerse Boys - CEC 1-3
SPW - Weiteveense Boys 2-1

Stand:
1 CEC                             2-6
2 Zwartemeerse Boys     2-3 
3 SPW                            2-3
4 Weiteveense Boys       2-0

Poule 6
Stânfries - Havelte 0-4 
BEW - Olyphia 1-7
 
Stand:
1 Olyphia        2-6
2 Havelte        2-6   
3 BEW            2-0   
4 Stânfries      2-0

Poule 8
Renado -De Wilper Boys  2-2
Nieuw Roden - Houtigehage 6-3

Stand:
1 Nieuw Roden   2-6
2 Renado           2-4
3 De Wilper Boys   2-1
4 Houtigehage        2-0

Poule 9 
Thor - Hoogersmilde 5-1
ONB - Wispolia 4-3

Stand:
1 THOR                  2-6   
2 ONB                    2-6
3 Hoogersmilde      2-0
4 Wispolia              2-0

Poule 11
HODO - Schoonebeek 3-2
SVBC - Alteveer 5-4

Stand:
1 SVBC                 2-6
2 HODO                2-6
3 Alteveer              2-0
4 Schoonebeek     2-0

Poule 19
Bargeres - Gieten 2-3
SC Erica - Valther Boys 15-0

Stand:
1 SC Erica           2-6         
2 Bargeres           2-3       
3 Gieten               2-3
4 Valther Boys     2-0

Poule 22
LEO (Loon) - HOC 1-3

Stand:
1 HOC     1-3
2 KSC      1-3
3 LEO      2-0

Poule 23
Ter Apel ’96 - Buinerveen 8-1 
THOS - EHS’85 4-3

Stand:
1 Ter Apel '96      2-6
2 THOS               2-6
3 Buinerveen       2-0
4 EHS '85            2-0

Poule 29
DWZ - Gieterveen 3-5
GKC - Gasselternijveen 3-1

Stand:
1 GKC                         2-6
2 Gasselternijveen      2-3                          
3 Gieterveen               2-3 
4 DWZ                         2-0  

Poule 30
Eext - VAKO 2-0
Rolder Boys 2 - Asser Boys 1-2
 
Stand:
1 Asser Boys         2-6
2 VAKO                 2-6
3 Eext                    2-0
4 Rolder Boys       2-0

Poule 32
DVC’59 - Bareveld 7-2
Buinen - Weerdinge 0-8

Stand:
1 Weerdinge       2-6
2 DVC '59           2-3
3 Bareveld          2-3 
4 Buinen             2-0

Poule 34
Bakkeveen - Peize 0-4
DIO Oosterwolde - Zevenhuizen 5-4
 
Stand:
1 Peize                         2-6
2 Bakkeveen                 2-3          
3 DIO Oosterwolde       2-3        
4 Zevenhuizen              2-0

Poule 36
Roswinkel Sp. - Froombosch 7-0
Muntendam - PJC 3-1
 
Stand:
1 Muntendam          2-6
2 PJC                      2-6
3 Roswinkel Sp.      2-3
4 Froombosch         2-0

Poule 37
Meeden - Tynaarlo 6-1
Kwiek - FVV 2-1
 
Stand:
1 Kwiek         2-6           
2 Meeden      2-3        
3 FVV            2-3 
4 Tynaarlo     2-0    

Poule 39
Smilde’94 - FC Assen 4-2
SVZ - Sportclub Makkinga 1-1

Stand:
1 Smilde '94           2-6
2 FC Assen            2-3
3 SVZ                     2-1
4 SP. Makkinga      2-1

Poule 40 
Zandpol - DSC'65 2-5
Protos - DOS'63 5-0

Stand:
1 Protos           2-6
2 DSC'65         2-3         
3 DOS'63         2-1  
4 Zandpol         2-1 

Poule 41 
Titan - Musselkanaal 2-2
Pekelder Boys - De Treffer '16 3-0
 
Stand:
1 Musselkanaal        2-4
2 Titan                      2-4
3 Pekelder Boys       2-3
4 De Treffer '16        2-0

Poule 42
Zondag: 
Sleen - Witteveense Boys 0-1
Twedo - Pesse 2-4
 
Stand:
1 Pesse                                2-6
2 Twedo                               2-3
3 Witteveense Boys '87       2-3
4 Sleen                                2-0

Poule 43
Zondag: 
Engelbert - Haren 4-3 
Actief - Gomos 2 2-1
 
Stand:
1 Actief                2-6          
2 Engelbert          2-3
3 GOMOS 2        2-3
4 Haren               2-0

Bekijk ook: Alle uitslagen in de noordelijke districtsbeker van de Drentse zaterdagclubs
Deel dit artikel: