Uitslagen bekervoetbal zaterdag

VOETBAL - De groepsfase van de Noordelijke districtsbeker in het zaterdagvoetbal zit er (bijna) op. Slechts enkele ploegen moeten nog wedstrijden inhalen.
In de meeste poules is de uitslag echter bekend.

Bekijk nu online: De tweede aflevering van Onze Club

Benieuwd of jou ploeg naar de volgende ronde s doorgestoten? Hieronder vind je alle uitslagen. Clubs met een * achter de naam zijn door naar de knockoutfase in het toernooi. 


Groep 1 (poules met zaterdagclubs uit 1e en 2e klasse, eerste twee in eindstand gaan door naar volgende ronde)

Poule 96
Barbaros - Vroomshoopse Boys 2-2
Gramsbergen - Germanicus  3-1
 
Stand:
1. Barbaros*  3-7 
2. Vroomshoopse Boys* 3-7
3. Germanicus 3-3
4. Gramsbergen 3-3


Poule 97
Zuidwolde - ASC 62   3-4
De Weide - Dalen   5-1

Stand:
1. De Weide* 3-9          
2. ASC '62*  3-6 
3. Dalen 3-3       
4. Zuidwolde 3-0         


Poule 98
SDC 12 - DZOH  5-1
Morgen: - WKE 16 - SVBO
 
Stand:
1. DZOH*  3-6         
2. SDC'12  3-4
3. SVBO  2-3      
4. WKE '16 2-1         
       

Poule 99
Elim - Noordscheschut   1-0
Valthermond - EMMS 4-1
 
Stand:
1. Noordscheschut* 3-6         
2. Elim* 3-6        
3. Valthermond 3-3          
4. EMMS 3-3         


Poule 100
Joure -  Olde Veste 54  0-3
VENO - FC Meppel 0-2

Stand:
1. Olde Veste '54* 3-9   
2. Joure* 3-6        
3. Meppel 3-3          
4. VENO 3-0 


Poule 101
Drenthina - Beilen   1-1
Morgen Nieuw Buinen - VKW
 
Stand:
1. VKW* 2-6        
2. Nieuw Buinen* 2-6                  
3. Beilen 3-1         
4. Drenthina  3-1 


Poule 108
Annen - VEV’67  1-2
Pelikaan S - Roden 7-0
 
Stand: 
1. Pelikaan S*  3-7          
2. VEV '67*  3-7        
3. Roden 3-3        
4. Annen 3-0     


Poule 109
Stadskanaal - Marum  2-3
LTC - Noordster  (17 september) 

Stand:
1. LTC 2-6         
2. Marum 3-6   
3. Noordster 2-3
4. Stadskanaal 3-0         


Poule 116
'T Fean'58 - GOMOS  4-1
Morgen:
Rolder Boys - Jubbega 
 
Stand:
1. Fean '58*  3-6
2. Jubbega 2-6 (+2)       
3. Rolder Boys 2-3 (+1)        
4. GOMOS 3-0          

Groep 2 (zaterdagclubs 3e klasse en lager. Alleen poulewinnaar door naar de volgende ronde)

Poule 4 
Westerlee - NWVV   1-9
Mussel - CSVC   1-2
 
Stand:
1. CSVC* 3-9        
2. NWVV 3-6           
3. Mussel 3-3     
4. Westerlee 3-0       


Poule 5
Veenhuizen - SJS  7-1
VCG - Hoogeveen zat   0-4
 
Stand:
1. Hoogeveen zat.* 3-9
2. Veenhuizen 3-6
3. SJS 3-3
4. VCG 3-0


Poule 6
BSVV  - Nieuw Roden  6-0
Haulerwijk - ONR   1-3
 
Stand:
1. ONR* 3-7       
2. BSVV 3-5  
3. Haulerwijk 3-4        
4. Nieuw Roden 3-0       


Poule 7
SC Angelslo - Erica’86 10-1
Morgen: Sweel - Raptim  

Stand:
1. SC Angelslo 3-5
2. Raptim 2-4
3. Sweel 2-4
4. Erica'86 3-0


Poule 9 
Corenos - Zuidlaren 3-1
Poolster - Blauw Geel’15  5-2
 
Stand:
1 Corenos* 3-9       
2 Zuidlaren 3-6
3 Poolster 3-3 
4 Blauw Geel '15  3-0        
   

Poule 13
Onstwedder Boys - Holwierde  2-4 
Veendam 1894 zat - Borger (niet gespeeld) 

Stand:
1 Holwierde* 3-9          
2 Borger 2-3       
3 Onstwedder Boys 3-1         
4 Veendam 1894 2-1  


Poule 14
Donderdag: BATO - Nieuw Balinge   2-3
Fit Boys - SETA   4-3
Maandag: Nieuw Balinge - Fit Boys  
 
Stand: 
1. Fit Boys 2-6
2. SETA 3-4
3. Nieuw Balinge 2-3
4. BATO 3-1


Poule 15
Tiendeveen - SVBS’77   1-3
Hollandscheveld - HZVV 2   4-3
 
Stand:
1. Hollandscheveld* 3-9
2. HZVV 2  2-3
3. SVBS'77 2-3
4. Tiendeveen 3-0


Poule 32
SCN - ZZVV 0-5
MSC zat - Rouveen 1-6
 
Stand:
1. ZZVV* 3-9
2. Rouveen 3-6
3. SCN 3-3
4. MSC zat 3-0


Poule 33
NKVV - SVN’69  1-5
Staphorst 2 - Vitesse’63  2-1

Stand: 
1. Staphorst 2*  3-9  
2. SVN'69 3-6
3. Vitesse'63 3-3
4. NKVV 3-0


Poule 35
VVAK - VHK   1-5
Willemsoord - Ens   5-1

Stand: 
1. VHK* 3-9
2. Willemsoord 3-6
3. Ens 3-3
4. VVAK 3-0


Poule 36
Achilles 1894  - Glimmen   6-0
Wildervank - FC Assen   3-1

Stand:
1. Achilles 1894*  3-9
2. Glimmen 3-6
3. Wildervank 3-2
4. FC Assen 3-0


Poule 45
VEV - Damacota    3-10
FC Klazienaveen  - SVBO zat  5-1
 
Stand:
1. FC Klazienaveen* 3-9
2. SVBO 3-6
3. Damacota 3-3
4. VEV 3-0
Deel dit artikel: