Uitslagen bekervoetbal zaterdag
VOETBAL - De groepsfase van de Noordelijke districtsbeker in het zaterdagvoetbal zit er (bijna) op. Slechts enkele ploegen moeten nog wedstrijden inhalen.
In de meeste poules is de uitslag echter bekend.
Bekijk nu online: De tweede aflevering van Onze Club
Benieuwd of jou ploeg naar de volgende ronde s doorgestoten? Hieronder vind je alle uitslagen. Clubs met een * achter de naam zijn door naar de knockoutfase in het toernooi.
Groep 1 (poules met zaterdagclubs uit 1e en 2e klasse, eerste twee in eindstand gaan door naar volgende ronde)
Poule 96
Barbaros - Vroomshoopse Boys 2-2
Gramsbergen - Germanicus 3-1
Gramsbergen - Germanicus 3-1
Stand:
1. Barbaros* 3-7
2. Vroomshoopse Boys* 3-7
3. Germanicus 3-3
4. Gramsbergen 3-3
2. Vroomshoopse Boys* 3-7
3. Germanicus 3-3
4. Gramsbergen 3-3
Poule 97
Zuidwolde - ASC 62 3-4
De Weide - Dalen 5-1
De Weide - Dalen 5-1
Stand:
1. De Weide* 3-9
2. ASC '62* 3-6
3. Dalen 3-3
4. Zuidwolde 3-0
2. ASC '62* 3-6
3. Dalen 3-3
4. Zuidwolde 3-0
Poule 98
SDC 12 - DZOH 5-1
Morgen: - WKE 16 - SVBO
Morgen: - WKE 16 - SVBO
Stand:
1. DZOH* 3-6
2. SDC'12 3-4
3. SVBO 2-3
4. WKE '16 2-1
2. SDC'12 3-4
3. SVBO 2-3
4. WKE '16 2-1
Poule 99
Elim - Noordscheschut 1-0
Valthermond - EMMS 4-1
Valthermond - EMMS 4-1
Stand:
1. Noordscheschut* 3-6
2. Elim* 3-6
3. Valthermond 3-3
4. EMMS 3-3
2. Elim* 3-6
3. Valthermond 3-3
4. EMMS 3-3
Poule 100
Joure - Olde Veste 54 0-3
VENO - FC Meppel 0-2
VENO - FC Meppel 0-2
Stand:
1. Olde Veste '54* 3-9
2. Joure* 3-6
3. Meppel 3-3
4. VENO 3-0
2. Joure* 3-6
3. Meppel 3-3
4. VENO 3-0
Poule 101
Drenthina - Beilen 1-1
Morgen Nieuw Buinen - VKW
Morgen Nieuw Buinen - VKW
Stand:
1. VKW* 2-6
2. Nieuw Buinen* 2-6
3. Beilen 3-1
4. Drenthina 3-1
2. Nieuw Buinen* 2-6
3. Beilen 3-1
4. Drenthina 3-1
Poule 108
Annen - VEV’67 1-2
Pelikaan S - Roden 7-0
Pelikaan S - Roden 7-0
Stand:
1. Pelikaan S* 3-7
2. VEV '67* 3-7
3. Roden 3-3
4. Annen 3-0
2. VEV '67* 3-7
3. Roden 3-3
4. Annen 3-0
Poule 109
Stadskanaal - Marum 2-3
LTC - Noordster (17 september)
LTC - Noordster (17 september)
Stand:
1. LTC 2-6
2. Marum 3-6
3. Noordster 2-3
4. Stadskanaal 3-0
2. Marum 3-6
3. Noordster 2-3
4. Stadskanaal 3-0
Poule 116
'T Fean'58 - GOMOS 4-1
Morgen:
Rolder Boys - Jubbega
Morgen:
Rolder Boys - Jubbega
Stand:
1. Fean '58* 3-6
2. Jubbega 2-6 (+2)
3. Rolder Boys 2-3 (+1)
4. GOMOS 3-0
2. Jubbega 2-6 (+2)
3. Rolder Boys 2-3 (+1)
4. GOMOS 3-0
Groep 2 (zaterdagclubs 3e klasse en lager. Alleen poulewinnaar door naar de volgende ronde)
Poule 4
Westerlee - NWVV 1-9
Mussel - CSVC 1-2
Mussel - CSVC 1-2
Stand:
1. CSVC* 3-9
2. NWVV 3-6
3. Mussel 3-3
4. Westerlee 3-0
2. NWVV 3-6
3. Mussel 3-3
4. Westerlee 3-0
Poule 5
Veenhuizen - SJS 7-1
VCG - Hoogeveen zat 0-4
VCG - Hoogeveen zat 0-4
Stand:
1. Hoogeveen zat.* 3-9
2. Veenhuizen 3-6
3. SJS 3-3
4. VCG 3-0
2. Veenhuizen 3-6
3. SJS 3-3
4. VCG 3-0
Poule 6
BSVV - Nieuw Roden 6-0
Haulerwijk - ONR 1-3
Haulerwijk - ONR 1-3
Stand:
1. ONR* 3-7
2. BSVV 3-5
3. Haulerwijk 3-4
4. Nieuw Roden 3-0
2. BSVV 3-5
3. Haulerwijk 3-4
4. Nieuw Roden 3-0
Poule 7
SC Angelslo - Erica’86 10-1
Morgen: Sweel - Raptim
Morgen: Sweel - Raptim
Stand:
1. SC Angelslo 3-5
2. Raptim 2-4
3. Sweel 2-4
4. Erica'86 3-0
2. Raptim 2-4
3. Sweel 2-4
4. Erica'86 3-0
Poule 9
Corenos - Zuidlaren 3-1
Poolster - Blauw Geel’15 5-2
Poolster - Blauw Geel’15 5-2
Stand:
1 Corenos* 3-9
2 Zuidlaren 3-6
3 Poolster 3-3
4 Blauw Geel '15 3-0
2 Zuidlaren 3-6
3 Poolster 3-3
4 Blauw Geel '15 3-0
Poule 13
Onstwedder Boys - Holwierde 2-4
Veendam 1894 zat - Borger (niet gespeeld)
Veendam 1894 zat - Borger (niet gespeeld)
Stand:
1 Holwierde* 3-9
2 Borger 2-3
3 Onstwedder Boys 3-1
4 Veendam 1894 2-1
2 Borger 2-3
3 Onstwedder Boys 3-1
4 Veendam 1894 2-1
Poule 14
Donderdag: BATO - Nieuw Balinge 2-3
Fit Boys - SETA 4-3
Maandag: Nieuw Balinge - Fit Boys
Fit Boys - SETA 4-3
Maandag: Nieuw Balinge - Fit Boys
Stand:
1. Fit Boys 2-6
2. SETA 3-4
3. Nieuw Balinge 2-3
4. BATO 3-1
2. SETA 3-4
3. Nieuw Balinge 2-3
4. BATO 3-1
Poule 15
Tiendeveen - SVBS’77 1-3
Hollandscheveld - HZVV 2 4-3
Hollandscheveld - HZVV 2 4-3
Stand:
1. Hollandscheveld* 3-9
2. HZVV 2 2-3
3. SVBS'77 2-3
4. Tiendeveen 3-0
2. HZVV 2 2-3
3. SVBS'77 2-3
4. Tiendeveen 3-0
Poule 32
SCN - ZZVV 0-5
MSC zat - Rouveen 1-6
MSC zat - Rouveen 1-6
Stand:
1. ZZVV* 3-9
2. Rouveen 3-6
3. SCN 3-3
4. MSC zat 3-0
2. Rouveen 3-6
3. SCN 3-3
4. MSC zat 3-0
Poule 33
NKVV - SVN’69 1-5
Staphorst 2 - Vitesse’63 2-1
Staphorst 2 - Vitesse’63 2-1
Stand:
1. Staphorst 2* 3-9
2. SVN'69 3-6
3. Vitesse'63 3-3
4. NKVV 3-0
2. SVN'69 3-6
3. Vitesse'63 3-3
4. NKVV 3-0
Poule 35
VVAK - VHK 1-5
Willemsoord - Ens 5-1
Willemsoord - Ens 5-1
Stand:
1. VHK* 3-9
2. Willemsoord 3-6
3. Ens 3-3
4. VVAK 3-0
2. Willemsoord 3-6
3. Ens 3-3
4. VVAK 3-0
Poule 36
Achilles 1894 - Glimmen 6-0
Wildervank - FC Assen 3-1
Wildervank - FC Assen 3-1
Stand:
1. Achilles 1894* 3-9
2. Glimmen 3-6
3. Wildervank 3-2
4. FC Assen 3-0
2. Glimmen 3-6
3. Wildervank 3-2
4. FC Assen 3-0
Poule 45
VEV - Damacota 3-10
FC Klazienaveen - SVBO zat 5-1
FC Klazienaveen - SVBO zat 5-1
Stand:
1. FC Klazienaveen* 3-9
2. SVBO 3-6
3. Damacota 3-3
4. VEV 3-0
2. SVBO 3-6
3. Damacota 3-3
4. VEV 3-0