Alcides is stadsgenoot MSC de baas

VOETBAL - De stadsderby van Meppel in de hoofdklasse A is gewonnen door Alcides. De thuisploeg rekende in eigen huis af met MSC: 3-0.
Op het sfeervolle sportpark van Alcides opende Frank Fokke na vier minuten spelen de score. Ook in het vervolg waren de geel-zwarten de meest gevaarlijke partij. Namens MSC raakte Noah Schuurman vlak voor rust de lat.

Bekijk nu online: De tweede aflevering van Onze Club

Na twintig minuten in de tweede helft verdubbelde Yannick Kaluzi de score op fraaie wijze. De spits van Alcides draaide sterk weg en tekende voor de 2-0. Zo gaf Kaluzi het goede voorbeeld, want MSC liet een aantal kansen onbenut.

Drie punten
Danni Lohman maakte namens de thuisploeg het feest compleet door de 3-0 op het scorebord te zetten. Door de derbyzege komt de formatie van Wilko Niemer op gelijke hoogte met MSC. Beide Meppeler clubs hebben drie punten na drie duels.
Meer over dit onderwerp:
Voetbal Onze Club Hoofdklasse A Meppel Alcides MSC
Deel dit artikel: