Onze Club #9: Vijf samenvattingen en een forse tik voor het Sterrenteam

VOETBAL - In de negende aflevering van Onze Club zijn er beelden van de topper in de zaterdag 3e klasse D tussen Achilles 1894 en Nieuwleusen. Beide ploegen zijn nog ongeslagen, al won Achilles alle duels tot nu toe en speelde Nieuwleusen één keer geljik.
Zondaghoofdklasser vv Hoogeveen is al vroeg in het seizoen de prooi, nadat de ploeg vorige week de koppositie pakte. Vandaag de eerste test om uit de klauwen van de concurrenten te blijven, thuis tegen middenmoter RKAVV. 

Verder de hoogtepunten van ACV-SDC Putten in de hoofdklasse B en beelden van de topper in de zondag 2e klasse L, tussen Germanicus en Valthermond, die zaterdagavond in Coevorden werd gespeeld. Vanmiddag, gewoon om 14.00 uur, trapten CEC en Raptim af in de 3e klasse C. 

Vanzelfsprekend is er ook weer een nieuwe aflevering van het Onze Club Sterrenteam. SC Elim gaat op bezoek bij DZOH en kreeg een flinke draai om de oren.  

Bekijk nu online: Aflevering 9 van Onze Club 
Meer over dit onderwerp:
voetbal amateurvoetbal Onze Club TV
Deel dit artikel: