Doelpuntenfestijn in Onze Club: 26 treffers in vier duels

Aflevering 11 van Onze Club staat in het teken van beker- en inhaalvoetbal. De eerste knockoutronde van het noordelijk districtsbekertoernooi leverde twee verrassingen op. Twee hoofdklassers, vv Emmen en HZVV, werden door respectievelijk een eerste- en tweedeklasser uitgeschakeld.
vv Gieten zorgde voor een monsterscore in de 3e klasse B door FVV met 12-0 af te schieten. 

Ook in de uitzending van Onze Club was het een waar doelpuntenfestijn. In de vier samenvattingen zitten liefst 26 treffers. De camera's van RTV Drenthes' amateurvoetbalprogramma stonden bij SC Elim - Hoogeveen (1-7), Gasselternijveen - Weerdinge (5-0), Raptim - Westerwolde (3-0) en EHS'85 - VIOS Oosterhesselen (8-2). 

Bekijk nu online: Aflevering 11 van Onze Club met 26 doelpunten
Meer over dit onderwerp:
Onze Club amateurvoetbal voetbal
Deel dit artikel: