Onze Club #17: Topper in Hoogeveen gestaakt, ACV gewogen en te licht bevonden

VOETBAL - In aflevering 17 van Onze Club volgen we twee Drentse hoofdklassers, die misschien wel tot het laatst mee zullen strijden voor het kampioenschap, tijdens hun laatste wedstrijd voor de winterstop: ACV en vv Hoogeveen.

ACV ging op bezoek bij een andere hoogvlieger, Staphorst, terwijl Hoogeveen op eigen veld de degens kruiste met Leonidas uit Rotterdam.

Verder zijn er beelden van Drenthina - DZOH, de Emmer-ontmoeting in de zaterdag 2e klasse J en uit de zondag vierde klasse D zien we twee titelkandidaten aan het werk: Sweel en OVC'21. De topper in de 5e klasse E, Eext - Buinen, kan natuurlijk niet ontbreken, net als onze wekelijkse rubriek: Het Onze Club Sterrenteam. Pakt SC Elim eindelijk weer eens een punt of drie?

Bekijk nu online: Aflevering 17 van Onze Club met vijf samenvattingen en het Onze Club Sterrenteam

Meer over dit onderwerp:
voetbal Onze Club amateurvoetbal
Deel dit artikel: