Quick'20 veel gemotiveerder dan MSC: 1-6

VOETBAL - Twee clubs die vorige week bekendmaakten te stoppen met prestatievoetbal op zondag, MSC en Quick'20, stonden tegenover elkaar in de zondaghoofdklasse A. De ene 'afzwaaier' bleek vooral na rust een stuk gemotiveerder dan de andere. Quick'20 maakte korte metten met MSC in Meppel. Het werd 1-6.

Door de nederlaag blijft MSC 15e in de stand met 11 punten uit 16 wedstrijden. Quick'20 stijgt naar plek 8.

Bekijk nu online: De uitzending van Onze Club

Tot de rust ging het duel gelijk op. MSC kwam via Stef Beute op 1-0 en Tim Zwienenberg zorgde vlak voor de pauze voor de gelijkmaker. Na de 1-2 van Frank Eulderink, in de 55e minuut, was het verzet van MSC gebroken al maakte Quick'20 pas in het laatste kwartier het echte verschil. Door goals van Jelle Leenders, Cem Köse, Dylan Rickhoff en Luuk Geelen werd het uiteindelijk 1-6.

Lees ook:

Meer over dit onderwerp:
voetbal Meppel Onze Club MSC amateurvoetbal Quick'20
Deel dit artikel: