Onze Club #27: Schutters blijven op koers, ook Emmen bezorgt Hoogeveen averij

In aflevering 26 van Onze Club beelden van de Drentse ontmoeting in de hoofdklasse A van het zondagvoetbal: vv Emmen - vv Hoogeveen. De thuisclub strijd voor handhaving en Hoogeveen wil, ondanks een matige start van het jaar, nog steeds kampioen worden.

Ook zijn er beelden van het duel van de koploper in de zaterdag 1e klasse E, Noordscheschut, op eigen veld tegen Drachtster Boys en zijn we aanwezig bij SVBO - WVV, de nummers 3 en 2 van de zondag 1e klasse F.

Verder het bijzondere verhaal van Tiendeveen-spits Ismael Ucan. Hij scoorde tot nu toe 24 keer, terwijl Tiendeveen pas 29 goals maakte. Vanzelfsprekend sluiten we de uitzending af met een nieuwe episode van het Onze Club Sterrenteam.

Bekijk nu online: Aflevering 26 van Onze Club

Deel dit artikel: