Uitslagen inhaalduels zondagvoetbal en bekervoetbal
VOETBAL - Een beperkt voetbalprogramma vandaag. Helemaal omdat er veel inhaalduels door de hevige regenval andermaal werden afgelast. Wel kwamen drie Drentse hoofdklassers in actie, maar werd er slechts één punt gescoord.
Bekijk hieronder alle uitslagen van vandaag:
Hoofdklasse A:
RKVV Velsen - vv Hoogeveen 0-0
Be Quick 1887 - VOC 3-0
RKAVV - Alphense Boys 2-2
SJC - Alcides 4-0
JOS/Watergraafsmeer - MSC 6-0
Be Quick 1887 - VOC 3-0
RKAVV - Alphense Boys 2-2
SJC - Alcides 4-0
JOS/Watergraafsmeer - MSC 6-0
2K
Jubbega - Heerde AFGELAST
VENO - Oerterp AFGELAST
VENO - Oerterp AFGELAST
2L
ASVB - Gruno AFGELAST
3C
Bellingwolde - Sellingen AFGELAST
Protos - Westerwolde AFGELAST
Protos - Westerwolde AFGELAST
3D
Dwingeloo - Asser Boys AFGELAST
Olyphia - FC Oldemarkt AFGELAST
vv Steenwijk - FC Assen AFGELAST
Olyphia - FC Oldemarkt AFGELAST
vv Steenwijk - FC Assen AFGELAST
4C
Engelbert - PJC AFGELAST
Amicitia VMC - VVK
Amicitia VMC - VVK
4D
KSC - Sweel AFGELAST
Balkbrug - VIOS Oosterhesselen 0-2
Balkbrug - VIOS Oosterhesselen 0-2
5A
Blankenham - Scheerwolde AFGELAST
Kuinre - Diever/Wapse AFGELAST
Kuinre - Diever/Wapse AFGELAST
5C
Zevenhuizen - Wijster AFGELAST
5E
Witteveense Boys - Buinen 2-2
Bekijk nu online: Aflevering 27 van Onze Club
Hieronder de uitslagen in de 1/16 finales van de Noordelijke districtsbeker:
- Rolder Boys - Hoogeveen (zondag): 1-4
- Hoogezand - FC Ter Apel '96: 3-1
- SVM - Leeuwarder Zwaluwen: 0-2
- ACV - SVV'04: 7-1
- GRC Groningen - Achilles 1894: 2-2 (GRC door na strafschoppen)
- RWF - d'Olde Veste '54: 2-3
- Flevo Boys 2 - Noordscheschut: 4-0
- Aduard 2000 - Heerenveense Boys: 1-2
- Be Quick (zaterdag) - ONT: 2-0
- Renado - Flevo Boys: 1-5
- Winsum - Heeg: 6-1
- Read Swart - Buitenpost: 0-4
- Staphorst 2 - VKW: 3-0
- SV Pesse - VV Groningen: 1-0
- GVAV Rapiditas - Leovardia: 3-0
- Emmeloord - LAC Frisia: 2-4
Loting 1/8e finales:
- GVAV-Rapiditas - GRC Groningen
- Hoogezand - SV Pesse
- Be Quick 1887 - vv Hoogeveen
- Heerenveense Boys - Staphorst 2
- Flevo Boys 2 - ACV
- d'Olde Veste'54 - Winsum
- Leeuwarder Zwaluwen - Buitenpost
- Flevo Boys 1 - LAC Frisia
(de speeldata zijn nog niet voor alle duels bekend)