Onze Club #29: 23 goals en opnieuw mineur in Elim

Bekijk nu aflevering 29 van Onze Club (Rechten: RTV Drenthe)
Bekijk nu aflevering 29 van Onze Club
In aflevering 29 van Onze Club beelden van een 'klassieker' in het zaterdagvoetbal: Urk - ACV, waar de Asser club op de drempel toch nog een puntje uit het vuur wist te slepen. Toch zag ACV koploper Staphorst uitlopen in de hoofdklasse B.
Verder beelden van een belangrijke duels in de zaterdag 2e klasse J en 5e klasse F. Koploper LTC ontving De Weide, dat strijdt voor de tweede periodetitel en koploper Borger ging op bezoek bij achtervolger MSC zaterdag.
Veel goals vielen er bij Valthermond - WKE'16 in de zondag 2e klasse L en SVZ verraste op eigen veld vv Gieten in de 3e klasse B.
Natuurlijk wordt de uitzending afgesloten met een nieuwe episode van het Onze Club Sterrenteam, het niet te benijden SC Elim. Degradatie naar de 3e klasse komt dichter en dichterbij... of weet de club haar vege lijf nog te redden?

Kijk nu online: Aflevering 29 van Onze Club

Heb je een nieuwstip, nieuwe informatie óf heb je een foutje gespot? Stuur een bericht, foto of filmpje via WhatsApp of mail de redactie.