Raptim is het helemaal kwijt in de 3e klasse C

VOETBAL - Na de 2-0 zege op concurrent Musselkanaal vlak voor de winterstop leek Raptim op weg naar het kampioenschap in de 3e klasse C, maar sinds het nieuwe jaar is de formatie van trainer Jan Wielink het helemaal kwijt. De eerste twee duels na de winterstop gingen al verloren en ook vandaag ging Raptim de bietenbrug op.

In en tegen Westerwolde verloor de club uit Coevorden met 1-0, door een treffer die al na een half uur werd gemaakt door René van der Laan.

Bekijk nu online: Aflevering 29 van Onze Club

Raptim mag nog van geluk spreken dat HOC in de absolute slotfase nog de 2-2 maakte tegen Musselkanaal, waardoor het verschil tussen beide ploegen nog 'maar' zes punten is (alhoewel Raptim nog wel een wedstrijd tegoed heeft).

CEC had kunnen profiteren van de misstappen van de top 2, maar liet dat na. Op eigen veld werd er met 3-0 verloren van Weerdinge.

Nummer 5, Protos, won wel met 2-0 van SC Erica en ook die ploeg (Protos) doet nog volop mee in de titelstrijd.

Stand bovenin:
1. Musselkanaal 16-32
2. Raptim 15-26
3. CEC 14-25
4. SC Erica 17-25
5. Protos 13-24

Meer over dit onderwerp:
voetbal Coevorden Onze Club amateurvoetbal Raptim
Deel dit artikel: