Deze Drentse clubs laten jeugd weer trainen

Bij veel Drentse sportclubs gaat de jeugd de komende week weer georganiseerd trainen. De versoepeling van de regels ten aanzien van het coronavirus, vorige week door Minister President Mark Rutte uitgesproken, heeft veel clubs doen besluiten het sportcomplex weer te openen.

Het merendeel van de clubs heeft besloten om in ieder geval voorlopig alleen de jongste jeugd te laten trainen. Dit omdat deze groep zich niet hoeft te houden aan de anderhalve meter.

Hieronder de lijst met clubs die de trainingen voor de jeugd gaan hervatten. Staat uw club er nog niet bij (ook als er besloten is om niet meer in actie te komen), vul dan deze korte vragenlijst in zodat we het overzicht kunnen completeren...

Voetbal

Alleen jeugd tot 12 jaar, tussen haakjes: eerste training

  1. vv Wijster (woensdag 29 april)
  2. SC Erica (29 april)
  3. ACV (29 april)
  4. FC Meppel (29 april)
  5. Germanicus (28 april)
  6. vv Dwingeloo (30 april)
  7. SC Angelslo (30 april)
  8. vv Zuidwolde (startdatum onbekend)
  9. vv Ruinen (11 mei)
  10. vv Sleen (6 mei)
  11. De Weide (29 april)
  12. HODO (startdatum onbekend)
  13. CSVC (startdatum onbekend)
  14. SGO (30 april)
  15. Bargeres (startdatum onbekend, afhankelijk van gemeente)
  16. FC Zuidlaren (29 april)
  17. sv Twedo (startdatum onbekend)
  18. vv Actief (11 mei)
  19. Alcides (29 april)
  20. Achilles 1894 (1 mei)
  21. Rolder Boys (startdatum onbekend)
  22. MSC (29 april)
  23. GOMOS (11 mei)
  24. WIJC De Wijk (4 mei)

Alle jeugd gaat weer trainen, tussen haakjes: eerste training

  1. Drenthina (vanaf dinsdag 28 april)
  2. HZVV (tot en met 12 jaar start op woensdag 29 april, vanaf 13 jaar onbekend)
  3. DZOH (29 april)
  4. LEO (29 april)
  5. FC Assen (29 april)
  6. HH'97 (28 april)
  7. Fit Boys (29 april)
  8. SVV'04 (29 april)
  9. SVBO (29 april)
  10. Asser Boys (29 april)
  11. vv Hoogeveen (startdatum onbekend)
  12. vv Gieten (startdatum onbekend)
  13. vv Sweel (4 mei)
  14. VAKO (29 april) reglementen op de clubwebsite
  15. SVBC (29 april)
  16. LTC (11 mei is de intentie)
  17. NKVV/Protos (28 april)
  18. KSC (startdatum wordt vanavond bekend)
  19. Germanicus/CSVC (4 mei)
  20. MSC (jeugd vanaf 13 jaar is afhankelijk van de gemeente)
  21. BSVV (29 april)
  22. Nieuw Buinen (startdatum onbekend)
  23. EHS'85 (startdatum onbekend)
  24. vv Emmen (29 april)
  25. vv Raptim (1 mei)
  26. vv Beilen (30 april)
  27. vv Peize (29 april)
  28. vv Annen (startdatum onbekend)

Overige sporten

  • Mixed Hockey Club Coevorden (alle jeugd) 29 april
  • Scouting Hoogeveen (alle jeugd) vanaf zaterdag 2 mei (mits goedkeuring van de gemeente)
  • Tri4you Triathlon Assen (alle jeugd) vanaf 30 april om 18.30 uur bij de Baggelhuizerplas in Assen
  • TC De Weide (alle jeugd) startdatum onbekend
  • Golfclub Semslanden (alle jeugd) startdatum onbekend
  • TC Westerbork (alle jeugd) vanaf 4 mei
  • Watersport Drenthe (zeilen en kanoën, alle jeugd) vanaf woensdag 6 mei
  • Emmen'95 (volleybal, alle jeugd) startdatum wordt gecommuniceerd op de clubwebsite
  • AAC'61 (atletiek, alle jeugd) vanaf 29 april
  • HLTC (tennis, alle jeugd) vanaf 1 mei
  • HV Beilen (handbal, jeugd tot 12 jaar) vanaf 30 april
  • De Scheuvelloper (schaatsen, alle jeugd) startdatum onbekend
  • Hockeyclub De Hondsrug (alle jeugd) vanaf 29 april
  • Korvesta Coevorden (korfbal, alle jeugd) vanaf 29 april
  • Suthwalda (tennis, alle jeugd) startdatum onbekend
  • Hockeyclub Eelde (alle jeugd) vanaf 29 april
  • Asser Beach Club (alle jeugd) vanaf 5 mei
  • LTC Dalen (tennis en padel, alle jeugd) vanaf 4 mei
  • Meppeler Hockey Vereniging (alle jeugd) startdatum onbekend
  • Asser Beach Club (beachvolleybal, alle jeugd) vanaf 5 mei
  • EKC 2000 (korfbal, alle jeugd) vanaf 29 april
  • Gymnastiekvereniging K&V Norg (alle jeugd) vanaf 11 mei
  • Gymnastiekvereniging Eendracht Exloo (alle jeugd) vanaf 1 mei
  • LTC Emmen (alle jeugd) vanaf 29 april
  • FC Unitas (BMX, alle jeugd) vanaf 29 april
  • Bedrocks (honkbal, alle jeugd) vanaf 29 april
  • LT Compas (tennis, alle jeugd) vanaf 29 april
  • EAC De Sperwers (atletiek, alle jeugd) vanaf 29 april
  • TV Westrup Dwingeloo (tennis, alle jeugd) vanaf 29 april
  • Asser roeiclub (jeugd t/m 18 jaar) vanaf 29 april