Doe vanavond mee met de Onze Club Pubquiz

VOETBAL - Normaal gesproken zou vanavond weer een nieuwe aflevering van Onze Club op TV Drenthe te zien zijn, maar vanwege het coronavirus is het amateurvoetbalprogramma van Nederland al een tijd niet te zien. Maar vanavond is er een mooi alternatief: De Onze Club Pubquiz.

Quizmasters Niels Dijkhuizen en René Posthuma presenteren de quiz die bestaat uit vijf rondes. Naast de algemene vragen wordt er ook geput uit het rijke archief van Onze Club. De vaste kijker zal zeker een aantal vragen weten. De reacties en opmerkingen op social media worden vanavond deskundig gescreend en beantwoord door redacteur Jörn Reuvers.

TIP: Speel de Onze Club met twee mobiele apparaten: 1 om de quiz te volgen en 1 voor het antwoordformulier.

Vanaf 19:30 uur kun je op de Facebook pagina van Onze Club het vragenformulier downloaden, waarop je de antwoorden kan invullen. De quiz zelf begint om 20:00 uur. Na de vragenronde worden de formulieren gecontroleerd en worden alle antwoorden gegeven. De top drie wint een prachtig RTV Drenthe prijzenpakket.

Like nu de Onze Club facebookpagina

Ga nu alvast naar facebook om de Onze Club pagina te volgen of te liken: https://www.facebook.com/OnzeClubDrenthe

Meer over dit onderwerp:
Assen Drenthe Onze Club Pubquiz doe mee
Deel dit artikel: