Loting districtsbeker, inclusief speeldata

VOETBAL - Over exact een maand beginnen de amateurvoetballers, na een verplichte pauze van liefst vijf maanden, weer aan een nieuw seizoen en traditiegetrouw begint dat met het districtsbekertoernooi. Ook dit seizoen start het bekertoernooi met een poulefase.

We hebben alle poules met Drentse clubs op een rijtje gezet en het complete wedstrijdschema toegevoegd. In groep 1 zitten alle eerste- en tweedeklassers. In deze poules gaan de nummers 1 en 2 door naar het hoofdtoernooi (behoudens van de poules met drie ploegen, waar alleen de winnaar verder bekert). In groep 2 en 3 plaatst alleen de winnaar zich voor het hoofdtoernooi. Overigens stromen de hoofdklassers pas later in.

Bekijk de complete loting en wedstrijdschema hieronder:

Groep 1

Poule 1
GOMOS
NEC Delfzijl
Gruno
Winsum

programma
29 augustus: GOMOS - NEC en Gruno - Winsum (beide 17.00 uur)
5 september: Winsum - GOMOS en NEC - Gruno (beide 17.00 uur)
12 september: NEC - Winsum (14.30 uur)
13 september: Gruno - GOMOS (14.00 uur)

Poule 2
vv Groningen
Annen
Hoogezand

programma
29 augustus: Groningen - Annen (17.00 uur)
5 september: Hoogezand - Groningen (17.00 uur)
13 september: Annen - Hoogezand (14.00 uur)

Poule 4
Helpman
VKW
Pelikaan S
Gorecht

programma
29 augustus: Pelikaan S - Gorecht (15.00 uur)
30 augustus: Helpman - VKW (14.00 uur)
5 september: Gorecht - Helpman en VKW - Pelikaan S (beide 17.00 uur)
12 september: Gorecht - VKW en Helpman - Pelikaan S (beide 17.00 uur)

Poule 6
Oranje Nassau
LTC
SC Stadspark
Veendam 1894

programma
29 augustus: Oranje Nassau - Veendam 1894 en SC Stadspark - LTC (beide 17.00 uur)
5 september: LTC - Oranje Nassau (14.00 uur)
6 september: Veendam 1894 - SC Stadspark (14.00 uur)
12 september: Oranje Nassau - SC Stadspark en LTC - Veendam 1894 (beide 17.00 uur)

Poule 7
Zuidhorn
Peize
Burgum
Drachten

programma
29 augustus: Zuidhorn - Peize en Drachten - Burgum (beide 17.00 uur)
5 september: Burgum - Zuidhorn (15.00 uur)
6 september Peize - Drachten (14.00 uur)
12 september: Drachten - Zuidhorn en Peize - Burgum (beide 17.00 uur)

Poule 9
De Weide
Nieuw Buinen
SVBO zondag
SC Elim

programma
29 augustus: De Weide - Nieuw Buinen en SVBO - SC Elim (beide duels om 17.00 uur)
5 september: SC Elim - De Weide (14.30 uur|)
6 september: Nieuw Buinen - SVBO (14.00 uur)
12 september: Nieuw Buinen - SC Elim en SVBO - De Weide (beide om 17.00 uur)

Poule 10
Achilles 1894
Rolder Boys
VEV'67

programma
29 augustus: VEV'67 - Achilles 1894 (14.30 uur)
5 september: Rolder Boys - VEV'67 (17.00 uur)
12 september: Rolder Boys - Achilles 1894 (17.00 uur)

Poule 11
Beilen
Roden
Drachtster Boys
Oosterwolde

programma
29 augustus: Drachtster Boys - Oosterwolde (14.30 uur)
30 augustus: Beilen - Roden (14.00 uur)
5 september: Oosterwolde - Beilen en Roden - Drachtster Boys (beide 17.00 uur)
12 september: Oosterwolde - Roden en Beilen - Drachtster Boys (beide 17.00 uur)

Poule 12
Germanicus
DZOH
Drenthina
Stadskanaal

programma
29 augustus: Drenthina - DZOH (14.30 uur)
30 augustus: Germanicus - Stadskanaal (14.30 uur)
5 september: DZOH - Germanicus en Stadskanaal - Drenthina (beide 17.00 uur)
12 september: Drenthina - Germanicus en Stadskanaal - DZOH (beide 17.00 uur)

Poule 13
FC Meppel
Dalen
WKE'16
d'Olde Veste'54

programma
29 augustus: FC Meppel - d'Olde Veste'54 (15.00 uur)
30 augustus: WKE'16 - Dalen (14.00 uur)
5 september: d'Olde Veste'54 - WKE'16 en Dalen - FC Meppel (beide 17.00 uur)
12 september: FC Meppel - WKE'16 en Dalen - d'Olde Veste'54 (beide 17.00 uur)

Poule 14
Pesse
DESZ
FC Wolvega
Valthermond

programma
29 augustus: FC Wolvega - Valthermond en Pesse - DESZ (beide 17.00 uur)
5 september: DESZ - FC Wolvega (14.45 uur)
6 september: Valthermond - Pesse (14.00 uur)
12 september: DESZ - Valthermond en FC Wolvega - Pesse (beide 17.00 uur)

Poule 16
SC Joure
Zuidwolde
VENO
VVI

programma
29 augustus: SC Joure - Zuidwolde en VENO - VVI (beide 17.00 uur)
5 september: VVI - SC Joure (14.30 uur)
6 september: Zuidwolde - VENO (14.00 uur)
12 september: SC Joure - VENO en VVI - Zuidwolde (beide 17.00 uur)

Groep 2

Poule 1
CSVC
NKVV
SC Angelslo
Bargeres

programma
29 augustus: CSVC - NKVV en SC Angelslo - Bargeres (beide 14.30 uur)
5 september: Bargeres - CSVC en NKVV - SC Angelslo (beide 14.30 uur)
12 september: Bargeres - NKVV en CSVC - SC Angelslo (beide 14.30 uur)

Poule 2
FC Klazienaveen
SVBO zaterdag
Erica'86
NWVV

programma
29 augustus: NWVV - Erica'86 en FC Klazienaveen - SVBO (beide 14.30 uur)
5 september: Erica'86 - FC Klazienaveen en SVBO - NWVV (beide 14.30 uur)
12 september: Erica'86 - SVBO en FC Klazienaveen - NWVV (beide 14.30 uur)

Poule 3
Hollandscheveld
SCN
Hoogeveen zaterdag
VCG

programma
29 augustus: Hollandscheveld - SCN en Hoogeveen - VCG (beide 14.30 uur)
5 september: SCN - Hoogeveen en VCG - Hollandscheveld (beide 14.30 uur)
12 september: Hoogeveen - Hollandscheveld en SCN - VCG (beide 14.30 uur)

Poule 4
ZZVV
VVAK
Rouveen
Tiendeveen

programma
29 augustus: Rouveen - Tiendeveen (14.30 uur) en ZZVV - VVAK (15.00 uur)
5 september: Tiendeveen - ZZVV en VVAK - Rouveen (beide 14.30 uur)
12 september: Tiendeveen - VVAK (14.30 uur) en ZZVV - Rouveen (15.00 uur)

Poule 5
SVN'69
MSC
Alcides zaterdag
Nieuw Balinge

programma
29 augustus: SVN'69 - MSC (14.30 uur) en Alcides - Nieuw Balinge (15.00 uur)
5 september: Nieuw Balinge - SVN'69 (14.30 uur) en MSC - Alcides (15.00 uur)
12 september: MSC - Nieuw Balinge en Alcides - SVN'69 (beide 15.00 uur)

Poule 6
SVBS'77
Vitesse'63
Creil-Bant
Ens

programma
29 augustus: Creil-Bant - Ens en SVBS'77 - Vitesse'63 (beide 14.30 uur)
5 september: Ens - SVBS'77 en Vitesse'63 - Creil-Bant (beide 14.30 uur)
12 september: Ens - Vitesse'63 en SVBS'77 - Creil-Bant (beide 14.30 uur)

Poule 23
Nieuw Roden
GOMOS 2
SC Boornbergum'80
TLC

Programma
30 augustus: Nieuw Roden-GOMOS 2 en TLC-SC Boornbergum'80 (beide 14.00 uur)
6 september: SC Boornbergum'80-Nieuw Roden en GOMOS 2-TLC (beide om 14.00 uur)
13 september: GOMOS 2-SC Boornbergum'80 en TLC-Nieuw Roden (beide om 14.00 uur)

Poule 30
ONR
Nieuw Roden
Veenhuizen
Westerkwartier

programma
29 augustus: ONR - Nieuw Roden en Veenhuizen - Westerkwartier (beide 14.30 uur)
5 september: Nieuw Roden - Veenhuizen en Westerkwartier - ONR (beide 14.30 uur)
12 september: Nieuw Roden - Westerkwartier en Veenhuizen - ONR (beide 14.30 uur)

Poule 31
FC Assen
Tynaarlo
Fit Boys
BSVV

programma
29 augustus: FC Assen - Tynaarlo en Fit Boys - BSVV (beide 14.30 uur)
5 september: BSVV - FC Assen en Tynaarlo - Fit Boys (beide 14.30 uur)
12 september: FC Assen - Fit Boys en BSVV - Tynaarlo (beide 14.30 uur)

Poule 32
Borger
SJS
SETA
FC Zuidlaren

programma
29 augustus: Borger - SJS en SETA - FC Zuidlaren (beide 14.30 uur)
5 september: SJS - SETA (14.30 uur) en FC Zuidlaren - Borger (15.00 uur)
12 september: SETA - Borger en SJS - FC Zuidlaren (beide 14.30 uur)

Groep 3

Poule 1
Raptim
Wacker
Havelte
Dwingeloo

programma
30 augustus: Raptim - Wacker en Havelte - Dwingeloo (beide 14.00 uur)
6 september: Dwingeloo - Raptim en Wacker - Havelte (beide 14.00 uur)
13 september: Wacker - Dwingeloo en Havelte - Raptim (beide 14.00 uur)

Poule 2
SC Erica
HODO
Gieterveen
Zwartemeerse Boys

programma
30 augustus: SC Erica - HODO en Zwartemeerse Boys - Gieterveen (beide 14.00 uur)
6 september: HODO - Zwartemeerse Boys en Gieterveen - SC Erica (beide 14.00 uur)
13 september: SC Erica - Zwartemeerse Boys en Gieterveen - HODO (beide 14.00 uur)

Poule 3
Eext
Sp. Roswinkel
DVC'59
Valther Boys

programma
30 augustus: DVC'59 - Valther Boys en Sp. Roswinkel - Eext (beide 14.00 uur)
6 september: Eext - DVC'59 en Valther Boys - Sp. Roswinkel (beide 14.00 uur)
13 september: Eext - Valther Boys en DVC'59 - Sp. Roswinkel (beide 14.00 uur)

Poule 4
HOC
Ruinen
Wijster
Ruinerwold

programma
30 augustus: HOC - Ruinen en Wijster - Ruinerwold (beide 14.00 uur)
6 september: Ruinen - Wijster en Ruinerwold - HOC (beide 14.00 uur)
13 september: HOC - Wijster en Ruinerwold - Ruinen (beide 14.00 uur)

Poule 5
Yde de Punt
HHCombi
GKC
Witteveense Boys

programma
30 augustus: GKC - Witteveense Boys en Yde de Punt - HHCombi (beide 14.00 uur)
6 september: HHCombi - GKC en Witteveense Boys - Yde de Punt (beide 14.00 uur)
13 september: Yde de Punt - GKC en Witteveense Boys - HHCombi (beide 14.00 uur)

Poule 6
Protos
Schoonebeek
SVV'04
De Treffer'16

programma
30 augustus: Protos - Schoonebeek en De Treffer'16 - SVV'04 (beide 14.00 uur)
6 september: SVV'04 - Protos en Schoonebeek - De Treffer'16 (beide 14.00 uur)
13 september: SVV'04 - Schoonebeek en Protos - De Treffer'16 (beide 14.00 uur)

Poule 7
Smilde'94
DSC'65
Weiteveense Boys
IJhorst

programma
30 augustus: Smilde'94 - DSC'65 en Weiteveense Boys - IJhorst (beide 14.00 uur)
6 september: DSC'65 - Weiteveense Boys en IJhorst - Smilde'94 (beide 14.00 uur)
13 september: DSC'65 - IJhorst en Weiteveense Boys - Smilde'94 (beide 14.00 uur)

Poule 8
EHS'85
SVBC
VIOS
Zandpol

programma
30 augustus: EHS'85 - SVBC en VIOS - Zandpol (beide 14.00 uur)
6 september: SVBC - VIOS en Zandpol - EHS'85 (beide 14.00 uur)
13 september: EHS'85 - VIOS en Zandpol - SVBC (beide 14.00 uur)

Poule 9
vv Sweel
Weerdinge
Titan
vv Sleen

programma
30 augustus: Titan - Sleen en Sweel - Weerdinge (beide 14.00 uur)
6 september: Sleen - Sweel en Weerdinge - Titan (beide 14.00 uur)
13 september: Sleen - Weerdinge en Sweel - Titan (beide 14.00 uur)

Poule 10
SVZ
Twedo
KSC
Hoogersmilde

programma
30 augustus: KSC - Hoogersmilde en SVZ - Twedo (beide 14.00 uur)
6 september: Hoogersmilde - SVZ en Twedo - KSC (beide 14.00 uur)
13 september: SVZ - KSC en Hoogersmilde - Twedo (beide 14.00 uur)

Poule 11
Kwiek
Gieten
Asser Boys
VAKO

programma
30 augustus: Kwiek - Gieten en VAKO - Asser Boys (beide 14.00 uur)
6 september: Asser Boys - Kwiek en Gieten - VAKO (beide 14.00 uur)
13 september: Gieten - Asser Boys en VAKO - Kwiek (beide 14.00 uur)

Poule 12
Buinen
CEC
Buinerveen
JVV

programma
30 augustus: Buinen - CEC en Buinerveen - JVV (beide 14.00 uur)
6 september: CEC - Buinerveen en JVV - Buinen (beide 14.00 uur)
13 september: Buinen - Buinerveen en JVV - CEC (beide 14.00 uur)

Poule 13
Bareveld
Musselkanaal
SPW
Gasselternijveen

programma
30 augustus: Bareveld - Musselkanaal en SPW - Gasselternijveen (beide 14.00 uur)
6 september: Gasselternijveen - Bareveld en Musselkanaal - SPW (beide 14.00 uur)
13 september: Musselkanaal - Gasselternijveen en SPW - Bareveld (beide 14.00 uur)

Poule 15
FVV
LEO
HSC
FC Ter Apel'96

programma
30 augustus: FVV - LEO en HSC - FC Ter Apel'96 (beide 14.00 uur)
6 september: LEO - HSC en FC Ter Apel'96 - FVV (beide 14.00 uur)
13 september: FVV - HSC en FC Ter Apel'96 - LEO (beide 14.00 uur)

Poule 20
Actief
BNC
MOVV
Muntendam

programma
30 augustus: Actief - BNC en Muntendam - MOVV (beide 14.00 uur)
6 september: MOVV - Actief en BNC - Muntendam (beide 14.00 uur)
13 september: Muntendam - Actief en BNC - MOVV (beide 14.00 uur)

Poule 29
Tijnje
BEW
Langezwaag
De Blesse

programma
30 augustus: Langezwaag - De Blesse en Tijnje - BEW (beide 14.00 uur)
6 september: BEW - Langezwaag en De Blesse - Tijnje (beide 14.00 uur)
13 september: Muntendam - Actief en BNC - MOVV (beide 14.00 uur)

Deel dit artikel: