Onze Club #2: Weinig Drents succes bij competitiestart

VOETBAL - In aflevering 2 van Onze Club aandacht voor de eerste competitiewedstrijden in het seizoen 2020/2021. We waren bij de rentree van ACV in de 3e Divisie en uiteraard ook bij het debuut van vv Noordscheschut in de zaterdaghoofdklasse.

Die terugkeer van de Assenaren op het vierde plan en de start van een uniek seizoen van de Schutters leverden overigens geen punten op. ACV ging hard over de knie bij titelfavoriet Sparta Nijkerk, terwijl Noordscheschut ten onder ging tegen SDS Putten.

Ook zijn er beelden van twee Drentse hoofdklassers die een lastig seizoen achter de rug hebben, vv Emmen en Alcides. Beide zondaghoofdklassers openden het seizoen met een thuiswedstrijd. Emmen kreeg Alphense Boys op bezoek en Alcides ontving SJC uit Noordwijk.

Bekijk nu online: Aflevering 2 van Onze Club met de eerste competitiewedstrijden van het seizoen '20/'21