Onze Club 3: De Popovic-show bij HZVV en punten sprokkelen voor Drentse topamateurclubs

VOETBAL - In aflevering 3 van Onze Club beelden van ACV - SteDoCo in de zaterdag 3e Divisie. Verder waren we bij de twee Drentse zaterdaghoofdklassers: HZVV en Noordscheschut. Ook bezochten we de eerste thuiswedstrijd van het seizoen van zondaghoofdklasser vv Hoogeveen, tegen Be Quick 1887.

Het Asser ACV herstelde zich op eigen veld prima na de forse nederlaag van vorige week tegen Sparta Nijkerk. vv Hoogeveen speelde tegen één van de titelfavorieten in de hoofdklasse op zondag, Be Quick 1887 en ging fors onderuit. Ook Noordscheschut beleefde weinig plezier dit weekend want ook de tweede competitiewedstrijd in de hoofdklasse ging verloren. HZVV kon wel juichen, want dankzij Yoran Popovic versloeg de zaterdaghoofdklasser uit Hoogeveen op eigen veld Urk.

Bekijk nu online: Aflevering 3 van Onze Club, met de show van Yoran Popovic

Meer over dit onderwerp:
voetbal Onze Club amateurvoetbal TV
Deel dit artikel: