Onze Club #7: De voorlopig laatste aflevering?

Gaat het kabinet drastische maatregelen nemen om het coronavirus te bestrijden, neemt de KNVB het heft in handen óf blijft alles zoals het nu gaat en gaan 'we' voorlopig lekker voetballen (of welke andere sport dan ook beoefenen) zonder ouders, vriendjes en supporters langs de lijn?

Dinsdagavond na de persconferentie van Minister-president Mark Rutte weten we waar we aan toe zijn.

In ieder geval werd er dit weekend op de meeste amateurvelden in onze provincie nog 'gewoon' gevoetbald en dus waren de camera's van Onze Club weer in de buurt. In deze zevende aflevering van het seizoen 2020/2021 zijn er beelden van SVBO - Germanicus (1e klasse F zondag), Dwingeloo - Sweel (zondag 3D), DZOH - Drenthina en FC Meppel - Achilles 1894 (beide zaterdag 2J).

Bekijk nu online: Aflevering 7 van Onze Club, de voorlopig laatste?

Meer over dit onderwerp:
voetbal Onze Club
Deel dit artikel: