Deze Drenten kregen een koninklijke onderscheiding
Drenthe is vandaag tien ridders en 82 leden in de Orde van Oranje Nassau rijker, want het was weer tijd voor de jaarlijkse lintjesregen. Vanwege corona, net als vorig jaar, wel in een ander jasje dan normaal.
Zo werden de onwetenden in de gemeente Emmen naar het gemeentehuis gelokt, waar ze aan kleine tafeltjes moesten gaan zitten. In de gemeente Aa en Hunze ging burgemeester Anno Wietze Hiemstra juist met de lintjes naar de mensen toe. En de gemeente Westerveld hield een zogenoemde coffee to go bij café-restaurant Landhotel in Diever. Een compilatie vind je in de video hieronder.
Wil je weten wie er in jouw gemeente een lintje hebben gekregen? Lees dan verder onder de video:
Wil je weten wie er in jouw gemeente een lintje kregen? Lees het in onderstaand overzicht:
Gemeente Aa en Hunze
H. Pepping uit Gieten
Gemeente Assen
A. Rossing uit Assen
M.H.J. Bron uit Assen
J.A.A. Engelman uit Assen
J.C.M. Geerts-van der Velden uit Assen
M.K. Onrust uit Assen
G. Hoogenberg-Siegersma uit Assen
M.J. Visser-Honijk uit Assen
J. Hessels uit Assen
B.C. Kramer uit Assen
B. Scholten uit Assen
M.H.J. Bron uit Assen
J.A.A. Engelman uit Assen
J.C.M. Geerts-van der Velden uit Assen
M.K. Onrust uit Assen
G. Hoogenberg-Siegersma uit Assen
M.J. Visser-Honijk uit Assen
J. Hessels uit Assen
B.C. Kramer uit Assen
B. Scholten uit Assen
Gemeente Borger-Odoorn
J. J. Habing-Mulder uit Buinerveen
H. IJlenhave uit Ees
F. IJlenhave-Scholten uit Ees
S. Elsinga uit Borger
A. Elsinga-van der Velde uit Borger
G.J.H. Regts uit Odoorn
T. Sikkens-Popken uit Westdorp
J.G. Schoemakers uit Valthermond
J. Schuilenburg uit Odoornerveen
H. IJlenhave uit Ees
F. IJlenhave-Scholten uit Ees
S. Elsinga uit Borger
A. Elsinga-van der Velde uit Borger
G.J.H. Regts uit Odoorn
T. Sikkens-Popken uit Westdorp
J.G. Schoemakers uit Valthermond
J. Schuilenburg uit Odoornerveen
(lijst gaat verder onder de foto)
Gemeente Coevorden
J. Fledderus-Strijker uit Dalen
A. Kleine uit Dalerpeel
T. Klip-Martin uit Dalen (Ridder)
S. Blank uit Sleen
H. Staal-Welink uit Dalen
A. Smit uit Meppen
H. Ziel uit Sleen
A. Kleine uit Dalerpeel
T. Klip-Martin uit Dalen (Ridder)
S. Blank uit Sleen
H. Staal-Welink uit Dalen
A. Smit uit Meppen
H. Ziel uit Sleen
(lijst gaat verder onder de foto)
Gemeente De Wolden
T. de Boer-Pekel uit Ruinerwold
E. de Vries uit De Wijk (Ridder)
W. Brals uit Ruinerwold
E. de Vries uit De Wijk (Ridder)
W. Brals uit Ruinerwold
Gemeente Emmen
L. H. Berends uit Barger-Compascuum
A. Dassen-Warringa uit Nieuw-Dordrecht
J.A. Lambers uit Nieuw Schoonebeek
J. Mulder uit Schoonebeek
W.L. Nakken-Nijhoff uit Schoonebeek
D.H.H. Heyse uit Emmen
H. Nakken uit Schoonebeek
M. Haanstra-Heuzeveldt uit Emmen
H. Kartner-Karst uit Emmen
H. Schepers-Dekker uit Emmen
B. Zwiggelaar uit Emmen
G.B. Bakker uit Schoonebeek
H. Harmers uit Emmen
J. Onrust uit Emmer-Compascuum
A. Dassen-Warringa uit Nieuw-Dordrecht
J.A. Lambers uit Nieuw Schoonebeek
J. Mulder uit Schoonebeek
W.L. Nakken-Nijhoff uit Schoonebeek
D.H.H. Heyse uit Emmen
H. Nakken uit Schoonebeek
M. Haanstra-Heuzeveldt uit Emmen
H. Kartner-Karst uit Emmen
H. Schepers-Dekker uit Emmen
B. Zwiggelaar uit Emmen
G.B. Bakker uit Schoonebeek
H. Harmers uit Emmen
J. Onrust uit Emmer-Compascuum
(lijst gaat verder onder de foto)
Gemeente Hoogeveen
D. van Dam uit Hoogeveen
A. Hekker-Vos uit Noordscheschut
H.H. Kok uit Hoogeveen
A. Wiggers-Everts uit Hoogeveen
A. Krikken uit Hoogeveen
W. Snijder uit Hoogeveen
D.J. Beumer uit Hoogeveen
P. Dijkstra uit Hoogeveen
A. Otten uit Hoogeveen
W.J. Otten uit Nieuweroord
R.A. van der Vinne-Smink uit Hoogeveen
P.B.M. Langenkamp uit Elim (Ridder)
J. Nijenhuis uit Hoogeveen (Ridder)
A. Hekker-Vos uit Noordscheschut
H.H. Kok uit Hoogeveen
A. Wiggers-Everts uit Hoogeveen
A. Krikken uit Hoogeveen
W. Snijder uit Hoogeveen
D.J. Beumer uit Hoogeveen
P. Dijkstra uit Hoogeveen
A. Otten uit Hoogeveen
W.J. Otten uit Nieuweroord
R.A. van der Vinne-Smink uit Hoogeveen
P.B.M. Langenkamp uit Elim (Ridder)
J. Nijenhuis uit Hoogeveen (Ridder)
Gemeente Meppel
H. van Dijk uit Nijeveen
J. de Boer uit Meppel (Ridder)
J. van Gijssel-Wever uit Nijeveen
R.P. Koning uit Meppel
A.R. Moes uit Nijeveen
F. Harmers uit Meppel
J.A. Mast uit Meppel (Ridder)
P. Peters uit Meppel (Ridder)
J. Bremer uit Meppel
J. Vrielink uit Meppel
L. van Essen uit Nijeveen
L. Troost uit Meppel
G.J.W. Wisselink uit Nijeveen
J. de Boer uit Meppel (Ridder)
J. van Gijssel-Wever uit Nijeveen
R.P. Koning uit Meppel
A.R. Moes uit Nijeveen
F. Harmers uit Meppel
J.A. Mast uit Meppel (Ridder)
P. Peters uit Meppel (Ridder)
J. Bremer uit Meppel
J. Vrielink uit Meppel
L. van Essen uit Nijeveen
L. Troost uit Meppel
G.J.W. Wisselink uit Nijeveen
Gemeente Midden-Drenthe
W. Noorman uit Westerbork (Ridder)
G.C. Konijn-Kunst uit Bovensmilde
W.H. Koopman uit Hijken
A. Sanders-Kerssies uit Beilen
G.C. Konijn-Kunst uit Bovensmilde
W.H. Koopman uit Hijken
A. Sanders-Kerssies uit Beilen
(lijst gaat verder onder de foto)
Gemeente Noordenveld
E. Blaauw uit Roderwolde
M.G. Koster uit Lieveren (Ridder)
J.H.R. Aukema uit Roden
A.J.A. Schoormans uit Norg
J.M.M. Schoormans uit Norg
T. Kamstra uit Nietap
F. Kamstra-Dijkema uit Nietap
H. Westra uit Roden
M.G. Koster uit Lieveren (Ridder)
J.H.R. Aukema uit Roden
A.J.A. Schoormans uit Norg
J.M.M. Schoormans uit Norg
T. Kamstra uit Nietap
F. Kamstra-Dijkema uit Nietap
H. Westra uit Roden
Gemeente Tynaarlo
P. M. Doedens uit Zuidlaren
A.W.M. van de Koolwijk uit Vries
J. Joel uit Yde (Ridder)
J. Wever uit Zuidlaren
B. Kuiper-van der Steege uit Vries
T. van der Velde uit Eelde
R. Verel-Heuff uit Eelde
D. Verel uit Eelde
A.W.M. van de Koolwijk uit Vries
J. Joel uit Yde (Ridder)
J. Wever uit Zuidlaren
B. Kuiper-van der Steege uit Vries
T. van der Velde uit Eelde
R. Verel-Heuff uit Eelde
D. Verel uit Eelde
(lijst gaat verder onder de foto)
Gemeente Westerveld
J. Fledderus-Krol uit Dwingeloo
K. Molenkamp uit Havelterberg
K.A. Reins uit Uffelte
R.J. Smeenk uit Havelterberg
J. Winters uit Dwingeloo
K. Molenkamp uit Havelterberg
K.A. Reins uit Uffelte
R.J. Smeenk uit Havelterberg
J. Winters uit Dwingeloo