Onze Club #3: ACV en Hoogeveen sterk, Alcides doet zichzelf tekort

VOETBAL - In aflevering 3 van Onze Club beelden van ACV - Sparta Nijkerk, de topper in de Derde Divisie Zaterdag. Ook reisden we mee met vv Hoogeveen, de koploper in de zondaghoofdklasse A. De blauwhemden troffen VOC in Rotterdam.

In diezelfde hoofdklasse ging Alcides op bezoek bij Be Quick 1887. Beide ploegen zijn de achtervolgers van Hoogeveen en zijn met 4 punten uit 2 ook nog ongeslagen dit seizoen. In de zaterdaghoofdklasse waren we bij HZVV - Flevo Boys.

Onze vliegende reporter, Tom Meijers, stuurden we deze week naar de, qua aantal leden, grootste club van Drenthe: FC Klazienaveen. De fusieclub heeft grootse ambities, maar speelt dit seizoen weer in de 3e klasse.

Kijk nu: Aflevering 3 van Onze Club met ACV, Hoogeveen, HZVV, Alcides en FC Klazienaveen