Onze Club #4: ACV en Hoogeveen blijven op roze wolk

In aflevering 4 van Onze Club beelden van twee ploegen die als een speer gaan dit seizoen: ACV en vv Hoogeveen. ACV verrast al weken vriend en vijand door maar ongeslagen te blijven in de Derde Divisie en Hoogeveen maakt de favorietenrol volledig waar in de zondaghoofdklasse.

ACV ging op bezoek bij DOVO in Veenendaal en Hoogeveen ontving SJC.

vv Emmen en Noordscheschut kennen een lastige seizoenstart. Beide ploegen hebben nog geen enkel punt na drie duels. Dit weekend hadden 'de Schutters' opnieuw een lastige opponent, namelijk titelfavoriet SC Genemuiden. vv Emmen had op papier meer kans op succes. De Zouaven kwamen op bezoek. De oud club van Ronald en Frank de Boer heeft na twee duels nog maar één punt.

Onze vliegende reporter Tom Meijers bezocht de jongste doelman in de hoofdklasse: Stan Meekhof van vv Hoogeveen.

Bekijk hier: Aflevering 4 van Onze Club, met ACV, Hoogeveen, Emmen en Noordscheschut

Deel dit artikel: