Onze Club #7: Noordscheschut haalt uit en Frans Capellen maakt heerlijke goal in Pesse

In aflevering 7 van Onze Club beelden van v v Noordscheschut, dat het op eigen veld moest opnemen tegen topper Flevo Boys in de zaterdaghoofdklasse. Met succes, want net als vorige week wisten de mannen van trainer Marc van Meel te winnen en dat ook nog eens met overtuigende cijfers.

FC Klazienaveen en Fit Boys verloren de eerste twee duels in de zaterdag 3e klasse D en stonden dit weekend tegenover elkaar in Klazienaveen.

Verder beelden van SV Pesse - Zuidwolde (zondag 2e klasse K), met een wonderschone treffer van Frans Capellen. En in de in zondag 5e klasse D bezochten we twee ongeslagen ploegen: SVBC en Witteveense Boys.

Vliegende reporter Tom Meijers ging op bezoek bij 'Schutter' Melvin Mol die deze week een desastreus advies kreeg van de orthopeed.

Bekijk nu: Aflevering 7 van amateurvoetbalprogramma Onze Club met vier samenvattingen en het verhaal van de onfortuinlijke Melvin Mol van vv Noordscheschut

Meer over dit onderwerp:
voetbal Onze Club
Deel dit artikel: