Onze Club #: Derby-day én de dromen van Yde de Punt

Een bomvolle achtste aflevering van Onze Club, met drie heerlijke Drentse derby's. De camera's stonden bij twee burenruzies in de 1e klasse F, SVBO - Germanicus en GOMOS - Roden, en bij Rolder Boys - Annen in de 2e klasse L.

ACV doet het op vreemde bodem dit seizoen uitstekend in de Derde Divisie, met 12 punten uit 4 wedstrijden, maar op eigen veld wil het nog niet echt vlotten met de formatie van trainer Fred de Boer (die ACV na dit seizoen na zes jaar gaat verlaten). In vier duels in Assen pakte ACV twee punten. Zaterdag kwam Sportlust'46 naar Drenthe.

In de zaterdag 2e klasse J bezochten we Drenthina - LTC én we gingen buurten bij sv Yde de Punt, dat dit seizoen zomaar eens geschiedenis kan gaan schrijven.

Bekijk nu: Aflevering 8 van Onze Club met drie Drentse derby's en de droom van Yde de Punt

Meer over dit onderwerp:
voetbal Onze Club amateurvoetbal TV Drenthe
Deel dit artikel: