Onze Club #12: Heel veel goals en een donkerrode kaart

Vorige week stokte de teller bij 20 doelpunten, deze week hebben we er 21 voor u in de aanbieding. In de vier samenvattingen in aflevering 12 van Onze Club werd er dus lustig op los gescoord. Bij drie van de vier duels werd er zes keer gescoord. Het minst productief waren ACV en Staphorst, maar daar vergoedde de spanning veel. ACV won uiteindelijk met 2-1.

De kraker van de gemeente Hoogeveen, in de hoofdklasse B op zaterdag tussen HZVV en Noordscheschut, eindigde in 5-1 en diezelfde cijfers stonden er op het onzichtbare scorebord in Westerbork. VKW won op het kunstgrasveld eenvoudig van Germanicus. De Coevorder club eindigde de topper in de 1e klasse F met tien man na een donkerrode kaart voor de aanvoerder.

Ook was Onze Club met de camera aanwezig bij de nog ongeslagen koploper in de 4e klasse D, vv Schoonebeek. De formatie van trainer Jorden Abel ontving middenmoter Wijster.

Bekijk nu online: Aflevering 12 van Onze Club, met 21 treffers en een donkerrode kaart in Westerbork

Meer over dit onderwerp:
voetbal Onze Club
Deel dit artikel: