Groenlinks: Intercity moet stoppen in Beilen

17a3f5401703d515c12576c6005bdb6d_wpicture1_1.jpg
17a3f5401703d515c12576c6005bdb6d_wpicture1_1.jpg
BEILEN - GroenLinks Midden-Drenthe is hevig teleurgesteld over de uitspraken van gedeputeerde Bats (VVD).
Hij is er voorstander van dat de intercitytrein die nú nog stopt in Beilen, vanaf 2011 Beilen niet meer aandoet. net als overigens Hoogeveen en haren. Al houden de Tweede Kamer en minister Eurlings wel vast aan het stoppen van intercity's in Hoogeveen. Beilen lijkt ook daar echter geen discussiepunt meer te zijn.
GroenLinks Midden-Drenthe heeft vorig jaar actie gevoerd om de NS er van te overtuigen om de intercitytreinen van en naar de Randstad in Beilen te laten stoppen. GroenLinks kondigt nu al aan om acties te gaan voeren, mocht de NS de visie van Bats blijken te delen. Wim Holvast, lijsttrekker van GroenLinks Midden-Drenthe: 'Gedeputeerde Bats verdedigt met name de belangen van Groningen. Dat is raar want hij is gedeputeerde van Drenthe en moet in die rol niét de belangen van Groningen, maar de belangen van bijvoorbeeld Midden-Drenthe te verdedigen.'
Holvast: ' Het behoud van de intercitytrein voor Midden-Drenthe is een belangrijk speerpunt in ons verkiezingsprogramma. Het mag niet zo zijn dat het minder aantrekkelijk wordt voor inwoners van onze gemeente om de milieuvriendelijke trein te gebruiken. Daarnaast wordt de bevolkings- en economische krimp in onze gemeente versterkt door het wegsnoeien van belangrijke voorzieningen als goed openbaar vervoer.'

💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip voor de redactie? Stuur ons een bericht, foto of video via WhatsApp: +31651568886 of mail naar redactie@rtvdrenthe.nl