Jaaroverzicht Onze Club: Goal Cijntje doelpunt van het jaar?

VOETBAL - De 37e editie van het Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi wordt een prooi voor WVV, de financiële crisis bij WKE, DVSV boekt na meer dan 500 dagen weer eens een competitiezege en MSC beleeft een topseizoen, maar promoveert net niet naar de zondagtopklasse. Het is een kleine greep uit de vele momenten die in 2014 de revue passeerden in TV Drenthes'amateurvoetbalprogramma Onze Club.
In het jaaroverzicht van Onze Club kijkt de redactie nog één keer terug op het jaar 2014. Een jaar met hoogte- en dieptepunten en met vooral heel veel mooie treffers, zoals de treffer van Angelo Cijntje. Maakte de ACV-verdediger de mooiste van het afgelopen jaar? Oordeelt u zelf!

💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip voor de redactie? Stuur ons een bericht, foto of video via WhatsApp: +31651568886 of mail naar redactie@rtvdrenthe.nl