Keeperstrainer Hein Smit (56) op reservebank bij WKE

Hein Smit
Hein Smit
VOETBAL - WKE-trainer Paul Weerman moet zondag bij de herstart van de competitie in de zondagtopklasse, thuis tegen Hercules, een beroep doen op keeperstrainer Hein Smit. De 56-jarige oud-doelman van onder andere BSVV en FC Assen vervangt Ramon Nijland, die geblesseerd is.
Oudste reservekeeper in topklasse?
De kans is groot dat Smit met zijn 56 jaar de oudste reservekeeper is sinds de oprichting van de topklasse.

WKE - Hercules in Onze Club
Het duel tussen WKE en Hercules op sportpark Grote Geert is het duel tussen de nummers 6 en 12 in de zondagtopklasse. De Emmenaren behaalde tot toe 24 punten uit 16 duels. Hercules pakte er uit evenveel duels 19. De wedstrijd begint om 14.00 uur. De samenvatting is zondagavond te zien in RTV Drenthes' amateurvoetbalprogramma Onze Club.

💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip voor de redactie? Stuur ons een bericht, foto of video via WhatsApp: +31651568886 of mail naar redactie@rtvdrenthe.nl