Uitslagen nacompetitievoetbal zaterdag
Voor de zaterdagvoetballers stond vandaag de eerste ronde van de nacompetitie op het programma. Voor Nieuw-Balinge en De Weide viel het doek in respectievelijk de 4e en 2e klasse. Ook voor Bargeres zit het seizoen erop. De vijfdeklasser verloor bij Zeerijp en speelt dus ook volgend seizoen op het laatste niveau.
Bekijk hieronder alle uitslagen in de nacompetitie:
Nacompetitie zaterdagvoetbal
Voor een plek in de 1e klasse:
1e ronde (vandaag):
1. Kollum - FC Meppel 1-5
2. Gorecht - Marum 10-1
3. Burgum - VVI 4-2
4. Balk - LTC 2-4
1. Kollum - FC Meppel 1-5
2. Gorecht - Marum 10-1
3. Burgum - VVI 4-2
4. Balk - LTC 2-4
2e ronde (dinsdag 14 juni):
A. Winnaar 1 - Winnaar 3
B. Winnaar 2 - Winnaar 4
A. Winnaar 1 - Winnaar 3
B. Winnaar 2 - Winnaar 4
finale (zaterdag 18 juni):
Winnaar A - Winnaar B (op neutraal terrein)
Winnaar A - Winnaar B (op neutraal terrein)
Voor een plek in de 2e klasse
1e ronde (vandaag):
1. Be Quick 1887 - FC Ommen 3-0
2. ZZVV - Noordwolde 6-1
3. The Knickerbockers - SC Loppersum 0-2
4. De Weide - FC Klazienaveen 2-4
1. Be Quick 1887 - FC Ommen 3-0
2. ZZVV - Noordwolde 6-1
3. The Knickerbockers - SC Loppersum 0-2
4. De Weide - FC Klazienaveen 2-4
2e ronde (dinsdag 14 juni):
A. Winnaar 1 - Winnaar 3
B. Winnaar 2 - Winnaar 4
A. Winnaar 1 - Winnaar 3
B. Winnaar 2 - Winnaar 4
finale (zaterdag 18 juni):
Winnaar A - Winnaar B (op neutraal terrein)
Winnaar A - Winnaar B (op neutraal terrein)
Voor een plek in de 4e klasse
1e ronde (dinsdag 7 juni):
1. Beetgum - Zeester 1-3
1. Beetgum - Zeester 1-3
2e ronde (vandaag):
2. De Wâlde - Irnsum 4-6
3. Friese Boys - Surhuisterveen 3-2
4. Rood Zwart Baflo - ZEC 1-0
5. SC Angelslo - SC Scheemda 1-0
6. HJSC - Ouwe Syl 0-0 (Ouwe Syl wns)
7. GSVV - Zeester 1-2
8. FC LEO - Westerkwartier 0-2
9. Nieuw Balinge - Alcides 1-3
10. Eastermar - Steenwijk 1-2
11. FC Assen - SGV 5-2
12. SETA - Haren 4-2
13. SV Marrum - UDIROS 4-1
14. vv Heerenveen - Nagele afgelast (Heerenveen trok zich terug)
15. De Fivel - Bargeres 2-1
2. De Wâlde - Irnsum 4-6
3. Friese Boys - Surhuisterveen 3-2
4. Rood Zwart Baflo - ZEC 1-0
5. SC Angelslo - SC Scheemda 1-0
6. HJSC - Ouwe Syl 0-0 (Ouwe Syl wns)
7. GSVV - Zeester 1-2
8. FC LEO - Westerkwartier 0-2
9. Nieuw Balinge - Alcides 1-3
10. Eastermar - Steenwijk 1-2
11. FC Assen - SGV 5-2
12. SETA - Haren 4-2
13. SV Marrum - UDIROS 4-1
14. vv Heerenveen - Nagele afgelast (Heerenveen trok zich terug)
15. De Fivel - Bargeres 2-1
finales (zaterdag 18 juni):
A. Winnaar 2 - Winnaar 13
B. Winnaar 3 - Winnaar 8
C. Winnaar 4 - Winnaar 11
D. Winnaar 5 - Winnaar 9
E. Winnaar 6 - Winnaar 10
F. Winnaar 7 - Winnaar 15
G. Winnaar 14 - Winnaar 12
(alle duels op neutraal terrein: winnaars finales spelen volgend seizoen in de 4e klasse)
A. Winnaar 2 - Winnaar 13
B. Winnaar 3 - Winnaar 8
C. Winnaar 4 - Winnaar 11
D. Winnaar 5 - Winnaar 9
E. Winnaar 6 - Winnaar 10
F. Winnaar 7 - Winnaar 15
G. Winnaar 14 - Winnaar 12
(alle duels op neutraal terrein: winnaars finales spelen volgend seizoen in de 4e klasse)