Indeling amateurvoetbal zondag

Teleurstelling bij VKW
VKW speelt komend seizoen in de 4e Divisie © RTV Drenthe/René Posthuma
VKW, Hoogeveen en Alcides zijn komend seizoen de hoogst spelende Drentse clubs in het zondagvoetbal. Ze komen uit in de nieuwe 4e Divisie A.
In de onderste regionen van het zondagvoetbal nemen we afscheid van Valther Boys. Die club heeft zich gevoegd bij HOC, waardoor de club die uitkomt in de 2e klasse K nu HOVC heet (Hunso, Oring, Valther Boys Combinatie). Verder stopte Zandpol met prestatievoetbal en stapte CEC over naar de zaterdag.
Bekijk hieronder de indeling van de Drentse clubs in het zondagvoetbal.

4e Divisie A

  1. HBS
  2. Be Quick 1887
  3. Heino
  4. RKAVV
  5. Rkvv Velsen
  6. SJC
  7. De Zouaven
  8. Alcides
  9. Westlandia
  10. Alphense Boys
  11. Rohda Raalte
  12. Purmersteijn
  13. Hollandia
  14. Hoogeveen
  15. VOC
  16. VKW
Eerste speelronde zondag 28 augustus
Alcides - Rohda Raalte
HBS - VKW
Heino - Hoogeveen

1e klasse E

  1. Dalfsen
  2. Emmen
  3. GRC Groningen
  4. GVAV-Rapiditas
  5. Germanicus
  6. Gomos
  7. Jubbega
  8. NEO
  9. Roden
  10. Rolder Boys
  11. SVBO
  12. TVC'28
  13. WVV

2e klasse J

  1. Beilen
  2. Dalen
  3. Drachten
  4. EMMS
  5. HODO
  6. LSC 1890
  7. Oldeholtpade
  8. sv Pesse
  9. Emmeloord
  10. St Annaparochie
  11. VENO
  12. Zuidwolde

2e klasse K

  1. Annen
  2. ASVB
  3. Forward
  4. HOVC
  5. Helpman
  6. Musselkanaal
  7. Noordster
  8. Peize
  9. Stadspark
  10. Sellingen
  11. Stadskanaal
  12. Valthermond
  13. WKE'16

3e klasse A

  1. Dwingeloo
  2. FC Oldemarkt
  3. Mildam
  4. Oranje Zwart
  5. RKO
  6. Read Swart
  7. Renado
  8. Ruinen
  9. Steenwijker Boys
  10. Steenwijkerwold
  11. Trinitas
  12. Wacker

3e klasse C

  1. Actief
  2. Engelbert
  3. Lewenborg
  4. Gieten
  5. Groninger Boys
  6. LEO
  7. MOVV
  8. Muntendam
  9. PJC
  10. SVZ
  11. Westerwolde
  12. ZNC

3e klasse D

  1. FC Ter Apel'96
  2. Nieuw Buinen
  3. Gasselternijveen
  4. Raptim
  5. SC Erica
  6. SVV'04
  7. Schoonebeek
  8. Titan
  9. Twedo
  10. Sleen
  11. Weerdinge
  12. Sweel

4e klasse A

  1. De Blesse
  2. Kraggenburg
  3. Havelte
  4. IJhorst
  5. Nieuweschoot
  6. Ruinerwold
  7. Balkbrug
  8. Sportclub Makkinga
  9. VWC
  10. Olyphia
  11. Stânfries

4e klasse C

  1. BNC
  2. Bareveld
  3. Bellingwolde
  4. Gieterveen
  5. Heiligerlee
  6. Kwiek
  7. SPW
  8. Siddeburen
  9. THOS
  10. Veelerveen
  11. Wedde

4e klasse D

  1. Buinerveen
  2. Buinen
  3. Eext
  4. DSC'65
  5. DVC'59
  6. KSC
  7. Protos
  8. Smilde'94
  9. Wijster
  10. Zwartemeerse Boys
  11. EHS'85

5e klasse C

  1. Alteveer
  2. DWZ
  3. Drieborg
  4. FVV
  5. Farmsum
  6. Groen Geel
  7. Kloosterburen
  8. Oldambster Boys
  9. WEO
  10. Woltersum
  11. Yde de Punt

5e klasse D

  1. GKC
  2. De Treffer'16
  3. HHCombi
  4. JVV
  5. Pekelder Boys
  6. Sportclub Roswinkel
  7. Hoogersmilde
  8. SVBC
  9. VIOS
  10. Weiteveense Boys
  11. Witteveense Boys

💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip voor de redactie? Stuur ons een bericht, foto of video via WhatsApp: +31651568886 of mail naar redactie@rtvdrenthe.nl